Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A férfi hírességek miért nem...

A férfi hírességek miért nem borotválják a hónaljukat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem polyácák, hanem komoly emberek!
2009. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a komolyságot az fejezi ki, hogy szőrös-e a hónaljad vagy sem? Hát szerintem nem...
2009. máj. 2. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
itt is emberük válogatja,vki igen vki nem
2009. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Ez a "legyünk mindenhol szőrtelenek" divat csak nemrég ágyazódott be az agyakba és a frász kitör, ha meglátok egy tök csupasz férfit. A férfi igenis legyen szőrös.:D

A nő az meg ne legyen szőrös, én se vagyok az.:)

2009. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen férfi és ne legyen csupasz :)
2009. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság sokan borotválják a férfiak közül is a hónaljukat, ha mást nem is.
2009. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A hónalj borotválás nem egyenlő a csupaszsággal. Semmi különös oka nincs, mint hogy az izzadásgátló deo nem folyik végig a szőrön és csomósodik meg rajta, hanem meg tud tapadni a bőrön, így nem egy kanmalac mellé bújok én például, hanem az ugyan izzadt, de nem büdös férjem mellé. Szerintem szimplán higiene. Nekem speciel nem tetszik a csupasz pasi test, de azért a férjemnek is rövidítjük a mellén a szőrt, ne legyen már akkora bokor, sokkal ápoltabb külsőt mutat. Természetesen nem vetem meg ha valaki másként gondolkodik erről. (egyébként az a pasi, aki borotválja a testét és mikor két milis a szőre, nagyon nem lehet hozzábújni, visszataszító)
2009. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

IGEN A FÉRFI LEGYEN FÉRFI!!

AZ A SEXI HA EGY PASI HASA VAGY MELLKASA SZŐRŐS!!

NEM AZ ILYEN NYALT FIÚK HOGY MÉG LASSAN A LÁBUKAT IS SZŐRTELENÍTIK!!

2010. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!