Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a sztár? Mitől számít annak?

Ki a sztár? Mitől számít annak?

Figyelt kérdés

Miért mindig médiában dolgozó személyek? Elvégre nekik ez a munkájuk.. és lehet, hogy egy könyvelő sokkal jobban végzi a munkáját, de abból nem lesz sztár..

Nagy ismeretségnek örvendő személyek? és akkor az miért van, hogy pl egy ismert festő nem sztár, de egy híres énekes az az ?


2009. ápr. 29. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Mert a festő nem biztos, hogy zsidó.
2009. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez hülyeség de nagyon!!!!!!Mert elkülönítünk sztárokat,hírességeket és ismert embereket.Sztárok azok színészek,énekesek.Gondolj csak bele, hogy honnan indult ez a kifejezés.Amerikában nem tudom milyen utca de a sztároknak a járdán van a nevük a csillagban.star=csillag(angol)

Híres emberek azok festők zene szobrászok, zene szerzők vagyis művészek.ezen kívül költők, írók, történelmi személyek(politikusok,katonák vagy bárki) mindenki akiről az iskolában tanulsz.Persze van pár kivétel például sportolok(történelmi)

ismert emberek akiket ismer mindenki.tévés személyek, műsor vezetők,valóság show szereplők.Olyanok akik nem színészek nem énekesek és nemi is művészek vagy író vagy költő.De mégis ismered például Kiszel Tünde stb.

2009. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsenek! Túl kicsi ez az ország ahhoz, hogy ezt ki lehetne jelenteni. Úgyanúgy nincsenek, mint ahogy "álompárok se". De a pokol itt is el/akar/ szabadulni. Ha valaki egyszer megjelenik a képernyőn, az celeb. Aki kétszer, az már sztár. Vannak univerzális tehetségek, különös képességű emberek, ezekből kerül/het/nek ki a sztárok.
2009. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Aki el tudja hitetni Veled? 2.) Attól, hogy elhiszed.

Egyébként havi 3,5 millió számla alapján kifizetett összegtől.

3.) Carlos Santana letett valamit a könnyűzene asztalára? Szerintem le! Ő sztároltatja magát? Szerintem nem.

4.) Sir Roger Moore letett valamit az egyetemes filmművészet asztalára? szerintme igen! Ő sztároltatja magát? Szerintem Nem.

Számámomra - és szerintem - ezekben a mondatokban van a válasz.

2009. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!