Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Apám kezd eltiltani tőle. Mit...

Apám kezd eltiltani tőle. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Jó, lehet hogy most ilyen szerelmi izé-bizékre gondoltok, de az igazság az, hogy Fluorról van szó...

Nagyon bírom a gyereket minden lehetséges fellépésére elmegyek. De az utóbbi napokban mintha az apám kezdene "eltiltani tőle"


Múltkor látta a PartyVlogot (Fluor műsora) és mondta, hogy mostmár érti, hogy miért mondják rá hogy köcsög hülyegyerek. Meg ő azt se érti, hogy miért tartják többnek egy átlag embernél. :/ [link] Ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy Rihannát, vagy Britney Spearst miér tartják többre másoknál.


Lassan már a közeli fellépéseitől is eltilt. Én attól is félek, hogy mostmár olyan műsorokat se nézhetek meg, amiben ő szerepel. :(


Lehet, sőt tuti, hogy mindenki apámmal ért együtt, hogy jobb is ha nem látom/hallgatom stb... Ha mindenki ilyen akkor nem is kérek választ. Szóval: Mit mondjak apámnak, hogy mégis, jobban bírja?


Köszi az értelmes válaszokat! :)


13/L


2011. okt. 2. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is rajongok sztárokért (igaz és tehetségekért), de a szüleim még egyszer sem mondták, hogy eltiltanak tőle. Nem kell ríni, mert Fluor nem 1. a Viva napi top 10 listáján, nem kell mindig róla beszélni, nem kell mások agyára menni Fluorral, és akkor apud sem fog eltiltani.
2011. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell Rihannához, Brithez, meg egy világsztárhoz sem hasonlítani Fluort, mert azért valljuk be nem egy szint:')
2011. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Apád legalább ZENEI IZLÉST PRÓBÁL NEKED ADNI.


Engem nem tiltanak el a Rammsteintől (bár nem voltam ott a magyarországi koncerten :S) sem a Linkin Parktól. De a Rammstein az több milliárdszor jobb, a Linkin park meg még annál is többször jobb Fluornál.


Vannak tehetséges magyar előadók. Szerintem a tankcsapda ilyen. Hallgathatnád őket is.



Fluorban 1 jó volt csak: a régi Fluoridot meg Filignar volt a normálisabb.

2011. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. és a 2. válaszadót töröltettem... Köszönöm, de nem bunkókat vártam ide.

Utolsó: Valakinek a Rammstein jobb, de én rühellem azt a zenét. Fluor a favorit és kész. :)

És igen, hallgathatnám a Tankcsapdát, de nem fogom, mert szerintem sza.r. :))

Igaz, hogy még egyetlen egy normális válasz se jött, de azért kössz, :)

2011. okt. 3. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Apádnak igaza van, azt akarja, hogy a lánya igényes zenét hallgasson.

Az én apám se hagyta, hogy ilyen hulladékot nézzek vagy hallgassak, hála neki lett saját stílusom, van zenei ízlésem, szeretem a művésztetet és tudok énekelni is.

Fogadj szót apádnak és ülj le vele beszélgetni, kérj tőle tanácsot zene és művészet terén, hidd el, segiteni fog neked.

Nincs szükségünk ilyen igénytelen semmire mint ez a kényes, tehetségtelen Fluor meg SP.

2011. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

ha valakinek nem egyezik meg a véleménye az miért bunkó? :)

nagyon helyes,hogy apád eltilt tőle.több ilyen szülő kéne.sőőőőt,magadtól is tudhatnád,mit kell hallgatni. :)

2011. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak igaza van!
2011. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A kérdező szerintem tanácsokat kért, nem oltást, hogy miért ilyen sz*rt hallgat.. Valaki a LinkinParkot szereti, és sajnos vannak olyan emberek, akik Fluort, és van, aki teljesen mást. Én pl. a rap zenéket szeretem. Nekem sem akarták sokszor a szüleim engedni, hogy olyat hallgassak, mert hát ronda szöveg, káromkodás, drogokról, alkoholról is van szó sokban, és főként ettől féltenek a szülők.. De ha tényleg annyira szereted Fluort, akkor mond el apukádnak, hogy te csak egyszerűen a zenéjét, és esetleg a személyiségét, stílusát kedveled, de pl. soha nem leszel majd olyan, mint ő. Valljuk be, Fluor ugyanis tényleg egy narkós köcsög. :')
2011. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Egyszerűen ülj le apukáddal, és beszéld meg ezt vele.

Szerintem nem kéne eltiltania tőle, ha egyszer ezt a zenét szereted. Én mindenféle zenét szoktam hallgatni, általában rockot, néha hip-hopot vagy popot, de mostanában mutattam apukámnak dubpstep számokat, amik nekem tetszettek. Megmondta, hogy szerinte borzalmas, de azt nem, hogy ilyet ne merjek többé hallgatni:D Szóval mondd meg apukádnak, hogy perpillanat ilyen a zenei izlésed, lehet, hogy pár év múlva változik, de most ezt szeretnéd hallgatni. Ha nem akarsz vele direktbe beszélni erről, akkor mondd neki akkor, amikor a legközelebb beszól valamit.

Egyébként, ne mondd más együttesekre, hogy sz@r, főleg, hogy azt láthatóan nem viseled, ha Fluort kritizálják.

2011. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Crazy Niggah válasza:
Az apád egy normális ember, ebből következően te....x))
2011. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!