Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem kap Oscart Gerard...

ScottlandLover kérdése:

Miért nem kap Oscart Gerard Butler?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem ezt,mert engem dühit a dolog.Szerintem Butler tehetséges,sőt a mai színészek egyik legjobbika.Mégis a legtöbben a hülyeségeirõl ismerik csak.Aki viszont látta őt a Fantom szerepében,az tudja,mekkora átélöképességel rendelkezik.Kiváncsi vagyok,hogy mitgondoltok Butlerrő,az alakításairól és úgy általában az Oscar-díjjról?
2011. szept. 23. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Más színészek pedig még átütőbbek. Ennyi erővel miért nem kapott Oscart Hugh Jackman, Ian McKellen... és még lehetne sorolni. Persze szerencse is kell hozzá, de ez van. Ritka az olyan színész aki az első szerepével elviszi a díjat. Ahhoz hogy ezt megtedd elég komoly filmes háttérrel kell rendelkezned. És hát valljuk be, Gerald egy jó ideje még csak a közelébe sem megy egy komoly filmnek, mennek ezek a hülye romantikus vígjátékai. Persze nem olyan idős ő még. szerintem 30-35 év még előtte van a színészi pályán, addig még sok víz lefolyik a Tiszán.


Egyébként érdekes dolog az Oscar. Van aki megérdemli és van aki megkapja úgy, hogy még semmit nem tett le az asztalra. És például neki nem adtam volna:



[link]

2011. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyépként az általad meg említett szinészek miadt is ''mérges vagyok''.Ők is megérdemelnék az O.-az biztos...Gerry filmjei csak mos csúsztak le ennyre,a romantikus limodádék nekem tetszenek.A régi filmjei jobbak...De most vissatért a komoly storykhoz és rõgtön halálos fenyegetést kapott...Lehet,hogy a jelenlegi 42. élet événél nem ér meg többet...Drukkolok,hogy ne így legyen...
2011. szept. 23. 23:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs ,a limonádéi NEM tetszenek!
2011. szept. 23. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk láttam az új filmje bemutatóját és hála az égnek ez nem valami csöpögős mozinak hanem egy komoly filmnek tűnik!
2011. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azoka filmjei jók amiben komoly...Nemtom mért játszuk olyan idétlenségekben mint a Csúf Igazság...
2011. szept. 24. 23:32
 6/6 anonim válasza:
52%
Én imádom Gerryt és a filmjeit. Az operaház fantomja és a Drakula 2000 a kedvenceim.... csakhogy ide tartozik a csúf igazság is...szerintem nem baj ha ilyeneket is játszik sokat nevettem rajta és nagyon cuki benne. mondjuk az exférj újratöltve az nem olyan jó.
2012. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!