Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is ezért csinálják...

Szerintetek is ezért csinálják ezt a Bieber fanok? (lent)

Figyelt kérdés
szerintem a bieber fanok azért fenyegetik meg justin barátnőit mert innen is látszik h az ő rajongói egyáltalán nem a zenéjét szeretik hanem azt,hogy ő milyen "cuki babaarcú helyes gyerek"
2011. szept. 18. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

nyilván:)

Nagyon túlzásba viszik ezt az egészet, de ha megnézed hány éves rajongói vannak Justinnak, akkor még érthető is. Majd kinövik.

2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egyértelmű. Ebben a korban tök mindegy ki az? mit csinál?

Legyen nyálas, buzeráns, rommácicomázott és a búrája bal felső sarkában legyen egy MTV plecsni.

2011. szept. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Isten tudja miért, de minden nőnél elérkezik egy kor, amikor meghibban, és elkezd őrülten rajongani valamiért, amihez pedig az égvilágon semmi köze nincs. Anyátokat is ha megkérdezitek, ő is könnybe lábadt szemmel tudja mesélni, hogy "szerelmes" volt Bon Joviba/Frank Sinatrába, akárkibe, aki akkor divat volt.


AMikor én gyerek voltam, akkor a New Kids on Th Block nevű hányásért voltak oda a csajok. És onnantól nézem le a nőket mind a mai napig, mint a normális gondolkodástól nagyon távol eső lényeket.

2011. okt. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a durva, hogy én is "Bieber fan" vagyok, de vigyorogva nézem az olyan képeket, amin Selenával van. nem tudom milyen eszelős elméjűek lehetnek ilyenek. :D
2011. nov. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: én is így vagyok vele. :))

Amúgy azt nem értem, hogy minek fenyegetik Selenát (vagy bármelyik barátnőjét)? Mert nem tetszik nekik, hogy jár valakivel?

Úgysem fog rajongóval járni, ha az a bajuk, hogy így kevesebb 'esélyük' lesz.

Meg ha már Belieberek, akkor örülniük kéne Justin boldogságának, nem?

Nem értem a logikájukat, bár nagy az az esély, hogy nincs is nekik. ;))

2011. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!