Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp divatból hord...

Johnny Depp divatból hord szemüveget vagy tényleg szükséges neki?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 15:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Sajnos nem tudom, de nagyon jól áll neki!:)
2008. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg szemuveges. :)
2008. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ize, marmint, szuksege van ra tenyleg. :D
2008. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ő divatból is hordana valamit. :)
2008. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hm... szerintem "divatból" hordja. ez nem azt jelenti, hogy divatból, hanem azért mert NEKI tetszik. egy nyitott, szabadelvű, egyéni emberről beszélünk aki azért csinál dolgokat mert jól esik neki. több életrajzi könyvet olvastam, és nem tudok róla hogy valóban szüksége lenne e rá. egyébként megfigyelhető szerintem hogy a 2004-es Titkos ablak című film óta hord szemüveget (abban a filmben szemüveges karaktert alakított) azóta vagy tetszik neki, vagy valóban romlani kezdett a szeme:D
2010. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges neki. Hunyorognia kell a fényben. A karib-tenger kalózai forgatásán kapott egy fényszóró lencsét erre a problémára. Amúgy nagyon jól állnak neki a szemüvegek és még szexibb tőlük. Mondjuk nekem, bajszosan, anélkül, szemüvegben, szemüveg nélkül, hosszú vagy rövid hajjal, esetleg feketén vagy szőkén, mindenhogyan nagyon tetszik.
2010. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!