Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy kell autogram kérő...

Hogy kell autogram kérő levelet írni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy színésznő, és neki szeretnék, autogramkérő levelet írni. De fogalmam sincs, miként fogalmazzam meg. Mégis mit írjak neki azon kívül: "Tudsz adni egy aláírást?"

Mert ez szerintem a műveletlenségre utal.

Jó volna, ha értelmes válaszokat írnátok.


2009. ápr. 9. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

magyar vagy külföldi?

ha magyar akkor írsz neki egy ehhez hasonló levelet (csak szépen megfogalmazva)

Kedves ...!

Te vagy az egyik kedvenc színésznőm, nagyon szeretem a filmjeidet. Sajnos eddig még nem volt alkalmam veled személyesen találkozni, ezért írom most ezt a levelet. Nagyon boldoggá tennél, ha küldenél nekem egy aláírt fényképet magadról. Előre is köszi, egyik legnagyobb rajongód xy


és küldj egy megcímzett felbélyegzett válaszborítékot is, mert csak akkor fog válaszolni

2009. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha magyar lenne, akkor ezt megtenném, köszi a tanácsot. :)

De külföldi a színésznő. Ez jelenti a problémát...

2009. ápr. 9. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

nem probléma ez sem! :)

ha külföldi akkor úgy kell, hogy írsz egy ilyesmi levelet (ne haragudj, ha nem 100%osan pontos)

Dear ...!

I am your number one fan in Hungary. I like your movies very much, you are my favorite actress. I would be very happy if you sent me photo signed by you. Thank you for reading my letter. Best wishes, ....


és a borítékba, amiben van a levél tegyél még egy borítékot megcímezve magadnak és tegyél bele international reply coupon-t (postán lehet venni)és egy fényképet, amire írjon és reménykedj, hogy kapsz választ kb 3 hónap múlva

2009. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a segítséget :)
2009. ápr. 10. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez aktuális még?

Kaptál választ? :)

2016. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!