Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek A Jonas...

Mi a véleményetek A Jonas Brothers-ről?

Figyelt kérdés
Főleg Joe Jonas-ról?
2009. ápr. 4. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
en nagyon birom oket......s foleg Joet..... :P
2009. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Az együttesről az a véleményem, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. Sokakkal ellentétben, hiszem, hogy kellenek ilyen zenekarok, mert ki kell szolgálni minden korosztályt, de ettől még nem tartom őket színvonalasnak...persze a pop zene nagyrészt nem is az, de a JB csak egy jó marketing fogás. Nekem Joe Jonas nagyon beképzeltnek tűnik és fogalmam sincs, hogy miért tartja a legtöbb lány jó pasinak, szerintem nagyon átlagos a külseje és ha nem lenne híres, mindenki elmenne mellette. A hangja sem egy nagy különlegesség illetve a legtöbb számuk, amelyekkel sikereket értek el feldolgozások voltak. Ha meghallgatod az eredetieket, utána meg a JB verziót, nagyon nagy különbséget fogsz hallani mind stílusban, mind minőségben az eredeti előadók javára. Nem mondom, hogy teljesen tehetségtelenek, de annyira nem tehetségesek, hogy nemzeti vagy akár nemzetközi hírességnek titulálják őket. Nem tudom, hogy ki kapta fel őket, szerintem csak jó a manedzsmentjük...én nem látok bennük semmi extrát, sokkal jobb zenekarok is vannak, akik ismeretlenül tengődnek.
2009. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

rajongók, le lehet pontozni de én ki nem állhatom őket. komolyan, náluk már csak a jonas brothers lányrajongók az idegesítőbbek...


off: amúgy vannak fiúrajongók is?

2009. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ki nem állhatom őket! :S
2009. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem iszonyat b u z i s az összes tag.

Vannak szép számaik, de semmit se ér a zenekar, tök átlagosak.

2009. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nem bírom őket, csak egy marketing fogás, és én utálom a pop-rockot :D
2009. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
oke ti nme birjatok elfigadjuk de ayert nem kell ugz leneyni ket....lehet h pont en se birom akiket te.....:Pjha s meg az elottem szolonak mondanam h akarmeik sztar ha nem lenne hires pont ugy elmenenek melette az emberek.....:S
2009. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

én kimaradok a legtöbb ilyen dologból, ami a 12-16 éves korosztály nagy "sztárjai"-val kapcsolatos, de hallottam már pár Jonas Brothers számot és igazából egyiket se jegyeztem meg... nem maradt meg a fülemben a dallama meg semmi, ha újra hallanám nem tudnám megmondani, hogy ki énekli, sőt talán azt se, hogy hallottam már

a véleményem az, hogy érdemtelenül lett nagyon felkapott, de mindig kellenek olyan együttesek, énekesek, akiket imádhatnak az kislányok és nekik ügyes menedzsmentjük lehet, mert elérték ezt a célt

összességében semmi bajom velük, nekem nem érdekesek, így nem is foglalkozom velük, akiknek tetszik hallgassák nyugodtan

külön-külön a tagokról a világon semmit nem tudok, így erről nincs véleményem

2009. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én igazából szeretem , de nem vagyok sipítozós tipikus lányrajongó...:):)XD Az engem is idegesít amikor már szerelmes beléjük valami kiscsaj...Nekem tetszenek a dalaik.Joe Jonast helyesnek tartom.De abban én sem vagyok biztos hogy a lányokat szeretik...XD Kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak.Nem pontozok le senkit.Mindenkinek lehet saját véleménye.:)
2009. ápr. 5. 18:30
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
nagyon nem érdekel a JB sőt még úgy mond utáltam is őket, de megnéztem a Camp rock című filmet és az tetszett azóta hallgatok néha pár Jb zenét de inkább csak azokat amik a filmben voltak amúgy mint együttes nem érdekelnek. Joe talán még tűrhetően néz ki de csak 1-2 képen...
2009. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!