Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dúró Dórának milyen autója van?

Dúró Dórának milyen autója van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Francia :DDDDD ("vesszen Trianon!!!")


[link]

2011. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel magyar kocsi nincsen... ha meg VW akkor náci lenne?
2011. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azóta nem cserélte le?
2011. jún. 26. 12:23
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
de, mivel ugye a jobbik sikkaszt, és álnok, hazug, korrupt emberelből áll, és mert a Novák Előd felesége, most már BMW X6-ossal jár.
2011. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Dúró szerint az iszlám a követendő minta.


Csak kár, hogy az arab országokban nem vezethetnek a nők...

2011. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

"mivel magyar kocsi nincsen... ha meg VW akkor náci lenne?"


Nem. A VW nem náci, és nekem a francia kocsikkal, bevásárlóközpontokkal meg emberekkel sincsen az égvilágon semmi bajom, csupán azért, mert franciák. Az irónia annak szólt, hogy éppen a hölgyike pártja, a Jobbik, illetve a sajtója az, amelyik en bloc egész népeket utál azért, mert győztek, illetve ítélkeztek felettünk.

2011. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az hogy valakinek milyen autója van nem kellene a politikával összefüggésbe hozni. Attól meg hogy valaki esetleg X6 - ossal jár még nem jelenti azt hogy hazug, bűnöző, korrupt. Sajátos magyar felfogás. Én is náci vagyok a Pheatonnal, nem igaz? Jól ironizáltál, covenant, a jobbik mindenkit gyűlöl aki nem "igaz" magyar. Akkor viszont járjon csepel kerékpárral.....................
2011. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
A jobbikosok járjanak szépen a 2-es villamossal, a Ganz az magyar gyártmány!
2011. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gyerekek, ez nem a Jobbik erkölcsét vitató kérdés, hanem csak egyszerűen, hogy milyen autója van Dúró Dórának! :)

Én vagy valami kisebb, nőies autóra vagy egy nagy állatra (mint az X6) tippeltem/tippelek.

2011. jún. 26. 12:45
 10/11 anonim válasza:
100%
Miért nem lehet értelmes választ írni? Ha valaki tudja, írja meg, ha nem tudja, maradjon csendben! Vagy azt hiszi néhány ember, hogy vicces? Humornak elég gyenge és igénytelen némely válasz.
2011. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!