Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jack Black. Dan Fogler és...

Jack Black. Dan Fogler és Jorge Garcia, mindhárman kövérek és szőrösek, de mindannyiuknak gyönyörű kedvesük van. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kövér vagyok és szőrös és gyönyörű a feleségem. Meg még a gyerekeim is! Hogy lehet ez? :)


Úgy, hogy Jack Blacket és a többieket nem fehérneműmodellnek szeretjük, hanem mert baromira jó arcok. Így van ez nálam is! :)

2011. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez a tapasztalatom, hogy egy ember lehet akármilyen jó arc, vicces és megnyerő, a túlsúly akkor is elvágja az esélyeit a szebbik nemnél.
2011. jún. 15. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Gazdag.....
2011. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


Persze a személyiség azon részei, amik fenntartják a túlsúlyos állapotot már lehetnek felelősek a csajhiányért.


Kisebbrendűség, kitartás hiánya, általános lustaság, befelé fordulás, ezekből következően rutintalanság szociális helyzetekben... Vagy épp a horkolás, a fokozott izzadás és testszag... De akkor sem az elhízás az ok, hanem a mögötte rejlő személyiségjegyek.

2011. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabados Ferenc válasza:
A válasz egyszerű:HÍRNÉV,PÉNZ,INGYEN BULIK TEMÉRDEK SZÁMBAN.Az amerikai nők 80%-a csak ezen szempontok szerint válasz pasit magának.
2011. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!