Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Slash szerintetek is "divatol"?

Slash szerintetek is "divatol"?

Figyelt kérdés
OK, hogy pl. odafigyel, hogy mit vegyen fel, de ez a Supra cipő meg Converse meg mit tudom én, rendben van egy 15 éves gyereknek, de tőle kicsit divatmajomkodásnak tűnik. Meg, hogy nyomatja a Monstert ami megint ilyen divatcucc. Meg például ez a Fergie-s kavarás, a Black Eyed Peas (divatzene) zenéjének és Slash zenéjének semmi köze egymáshoz ezt is egyfajta divatbohóckodásnak tartom. Ti mit gondoltok róla? Egyébként nagyon szeretem Slash gitárjátékát, de az az igazság, hogy más, hasonló korú gitáros nem csinálja ezt. (pl.: Zakk Wylde)
2011. jún. 13. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem Slash-t.Szeretem a régi rock zenéket. De miért lenne a Black Eyed Peas divat zene? A 80-as években szerinted a Guns n Roses és hasonszőrű rockzenék mik voltak? Divatzenék. Lehet hogy a Black Eyed Peas is ugyanolyan klasszikus lesz húsz év múlva mint most a GnR. Lehet Slashnak is tetszik, nem minden rockernek van cssőlátása és csak a rockot szereti. Pl én is ilyen vagyok, kedvenc zeném az Iron Maiden és a Black Sabbath, mégis meghallgatok egy két mai "divatslágert". (persze nem sokszor, és nincsenek meg eredetibe, de ha meghallom a rádióba, tv-be nem kapcsolom el róluk). Személy szerint a Black Eyes Peastol a Meat me Halfway cimu zene nagyon tetszik, ellentétben a Slashes számukkal.
2011. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Slash halad a korral, de nem k*rvul el. Nem áll meg, és siránkozik a régi szép idők felett, hanem új lemezt csinál, reklámoz, dolgozik, pörög körülötte az élet. Csinálná inkább azt, amit a nyú gánsz, szóval a nagy semmit? (Nem azért, a Chinese Democracy tök jó lett, de egy kicsit sokat kellett rá várni...) És hát addig jó, amíg Fergie-vel csinál új dalt, nem pedig Keshával. Fergie-nek legalább van hangja. Amíg nyomatja a jó kis rákkendrólt, addig nincs vele bajom- sőt, imádom! :) Ja, és a Monster meg ezek azért divatcuccok, mert ő reklámozza! ;)
2011. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fergie-t egy tévéműsorban hallotta, amikor a Barracudát énekelte, és akkor döntötte el, hogy zenét csinál vele. Mellesleg Fergie hatalmas énekesnő.

Nyilván, kicsit furcsa, hogy egy ilyen régi rocker pop meg hasonló zenészekkel dolgozik együtt, de szerintem ezzel semmi baj nincs, ugyanis mindeddig nem is tudtam, hogy Fergie egyáltalán képes énekelni. És lám.

Az meg, hogy ki milyen cipőt hord... szerintem nem egy erős ok arra, hogy kezd-e divatmajomkodni vagy sem. A zenéje még mindig ütős, a szólója király, szerintem nem kell őt bántani.

2011. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ki az a slas?
2011. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se baj hogy egy kicsit újít a cuccain, ettől még mindig a legjobbak egyike lesz. Szerintem talán a legeslegjobb a gitározásban. De ha jobban belegondolok nem öltözött mindég régen se a jól megszokott bőrszerkóba a jellegzetes kalapjával, itt egy példa:

http://www.youtube.com/watch?v=LJ7qXHjxj_0

2011. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23:32 A Google a barátod ;)
2011. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a converse oké h most (is) felkapott de a 60vanas évek óta vezető márka. én ezt nem gondolom divatolásnak. a monster-t gondolom azért issza, mert k.rvajó amúgy és pénze is van rá szal megteheti. a ruhájin szerintem egyáltalán nem látszik semmi ilyesmi. az meg h kivel kavar egyáltalán nem zenei dolog. ha valaki tucatenét játszik attól még lehet szexis meg rendes. csak joan jett-el kéne kavarnia, zenélnie? mert ő rock n roll p.csa?
2011. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!