Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A képen melyik John és melyik...

A képen melyik John és melyik Edward?

Figyelt kérdés

Itt van 3 kép, és nem tudom megkülönböztetni John-t és Edwardot. Valaki írja már meg, melyik oldali John. Köszi a normális válaszokat :)


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 21. 14:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én úgy tudom öket a legjobban megkülönböztetni h John-nak hegyesebb egy picit a füle... de csak egy picit! =:)
2011. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

John:

-John 10 perccel idősseb mint Edward , ami ugyan nem látszik de ha valaki már sok-sok képet és videót látott róluk , néhol feltünik , mintha John "bátty"-ként viselkedne.xD De lehet , hogy ez szubjektiv vagy belemagyarázzás.

-Egyszer kiszúrta a fülét saját magának , és egyideig hordot is fülbevalót, aminek a helye nem fort be xD

-A Let Loose epizódban is , és több videóban is elmondják , mutogatják , hogy John füle kicsit helyesebb .

-Az első két foga picit egymásra nőtt, de ez csak akkor feltünő, ha direkt arra koncentrál az ember , vagy ha nem tudja eldönteni ki kicsoda.

-Kissé vastagabb a szájja, és kerekebb a feje mint Edwardé.

-A bal oldalon a füle háta mögött van egy anyajegy. :)

-Johnnak a szemöldökén és az orra altt van egy-egy seb mint Edwardnak.

Edward:

-Van egy anyajegy a jobb mellkasán.

-Kicsit magasabb mint John ami nem feltünő.

-Kevésbé teltek az ajkai és vékonyabb hossabb az arca.

-Ellentétes oldalon vannak a nyakán anyajegyek. :D

-Van a szájja felett közvetlenül egy seb.

2013. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!