Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alekosz mennyire görög? Az...

Alekosz mennyire görög? Az OK, hogy az anyja az, de tud pl. görögül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:46
 1/6 anonim válasza:
100%
nem
2011. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szart. Annyiban görög, hogy az anyja révén van benne görög vér, na meg a keresztneve görög. De ennyi. Aztán most, hogy a segge alatt a több milla, nagyzol vele, hogy "mi, görögök így szoktuk", meg "mi, görögök teremtettük meg a civilizációt". Na persze.


Közben meg egy műveletlen senki, aki nagy büszkén kijelentette, hogy a gladiátorjátékok is görög szokás, a túrót, római volt mindig is. Ő meg lelkesen eljátszotta a cézárt. Képzavar a köbön, borzalmas.

2011. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azon én is szakadtam mikor azt mondta, hogy a gladiátorok görögök voltak. ő hiszi magát okos embernek, ez kicsit vicces. negyedrészben én is görög vagyok, mert a nagymamám az volt, de én legalább ismerem a görög történelmet.
2011. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anyja inkább kinéz cigánynak mint görögnek.
2011. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira görög, mint amennyire magyar volt Tony Curtis.
2011. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köze nincs sem a görögökhöz, sem a kultúránkhoz. Én görög vagyok, itthon és a rokonoknál csak görögül beszélünk. Dédszüleim nem is tudnak magyarul. Ismerjük a görög táncokat, zenéket, a konyhát. A keresztnevem is görög, görög katolikus templomban kereszteltek meg.. végtelenségig sorolhatnám. Nem a szívünk csücske pont ezért hogy görögnek kiáltja vagy kiáltják ki ezt a jó tartású magyar úriembert. Ahogy nekem sem a többi Magyarországon élő, kultúrát és nyelvet gyakorló görögnek sem hogy egy fecskegatyás, kajla hátú, zugivó főműsoridőben görögösködik...ahelyett hogy büszkén vállalná magyarságát hiszen szép multú és kultúrájú a magyar nép. Sose fogom megérteni az ilyet. Meg amúgy is nem hogy filmeket nyomnának helyette ezeket a nyávogós b.zikat kell nézni hogy azon rinyálnak hogy bezártságérzetük van meg hiányzik anyuci.
2011. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!