Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lil Wayne-nek honnan van...

Lil Wayne-nek honnan van annyi pénze?!

Figyelt kérdés
Mert tehetsége az semmi...
2011. máj. 9. 17:56
1 2
 1/11 sacsa ***** válasza:
100%
Lehet,hogy neked nem jön be az amit csinál,de attól még több millió embernek tetszik.Vannak azért sztem jó zenéi(főleg a régebbiek).
2011. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van, de a tényen akkor sem változtat hogy tehetségtelen.
2011. máj. 9. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert SZTÁR...Csak ennyi az egész...A mai világba már nem számít,hogy ki tehetséges és ki nem!!! Lényeg,hogy sok pénzt tudjanak csinálni valakiből,ahogy Lil Wayne-ből is,és ebből neki is jut nem is kevés...
2011. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sacsa ***** válasza:
100%
Meg azért Amerika más kaliber mint Magyarország.
2011. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De van tehetsége(vagyis régebb megmutatta mostanság nem nagyon) megvan az a fura hangja is amit ha meghallasz a rádióba pl akk biztosan lehet tudni,hogy ez Lil Wayne.25 millió like-ja van facebook-on szóval a hirneve megvan akkor már nagyon kell tehetség:D
2011. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elöző:nem nagyon kell tehetség*
2011. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem Eminemmel együtt :D

Úristen már bocsánat de a kérdező kicsit sutaa...nem kicsit xD Számodra azért nincs tehetsége mert nem a te stílusod. Tőlem elmehetsz Justin Bieber segget is nyalni, de akkor ne másokat fikázz xD

Bocsánat, kicsit ideges lettem.

2011. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én szeretem a rap-et, de az nálam ott kezdődik hogy Eazy E meg Wu Tang meg Big Pun. De Lil Wayne? nevetséges. Alig van olyan száma aminek értelme is lenne...

Kb olyan mintha randomba egy halom szót megennék és kihánynám, kb ilyen Wayne számainak a szöveg világa.

Ezzel a JB-vel emg elég csúnyán mellé fogtál.

2011. júl. 19. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én még nem szerettem a rap-et amikor az általad felsoroltak híresek voltak,de ami lejárt lejárt nézz új rapperek után,van egy osztálytársam akinek pont ezek voltak a kedvencei,de addig mind idegesítettem amíg olyanokat kezdett hallgatni mint én,többségük tetszik is neki.Lil Wayne-ről még annyit,hogy egyéni,sok énekes szeretne vele kolaborálni.
2011. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tehetséges és egyedi, nagyon jó hangja van. Én nagyon szeretem.
2011. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!