Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Harry herceg...

Szerintetek Harry herceg magyar tinilány fog feleségül venni?

Figyelt kérdés

Kb minden második kérdés az hogy "hol lehetne megismerkedni Harry herceggel?"

Most komolyan: ezek a kérdések mire jók? O.o Valaki végre elmagyarázhatná nekem,hogy mit gondoltok úgy mégis... :D


2011. máj. 7. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia. én sem értem ezt az egészet. az én osztálytársam is elment valami sz~rságra és azt mondta, hogy ő lesz Harry herceg felesége. mondom magamba: ez miről beszél? :P szóval ezzel együtt vagyunk :DDDD
2011. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolják, hogy ha Kate Middleton-nak összejött, nekik is összejöhet, miért ne? igen, végül is van igazság benne. és még ha magyar felesége is lesz, biztos nem egy GYIK-en róla áradozó, 14 éves lány :D
2011. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

engem már feleségül vett, bocsi

üdv, KATE

2011. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

De hülye vagy utolsó... Kate William felesége.. xD Isteneeem! xD

De ez a hülyeség netovábbja... mégis mennyi az esélye, hogy találkoznak vele? Teljesen más körökben mozog...

Üdv: A Svéd Károly herceg magyar jegyese

2011. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Idióta tinik ábrándozása ahelyett, hogy elolvasnák a kötelező olvasmányt. Bár elismerem, az nem olyan kalandos, mint arról álmodozni, hogy a nagy Harry herceg egy ismeretlen ország, ismeretlen tinilányába lesz szerelmes, és ásó kapa, no meg a nagyharang...

Mindegy, majdcsak beleér a biliba az ujjuk és felébrednek.

2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haha :D Köszi ,megnyugodtam ,hogy nem én vagyok az egyetlen akinek feltűnt :D De én is voltam kislány,de ők ezt tök komolyan gondolják ... -.-
2011. máj. 7. 21:21
 7/10 anonim ***** válasza:
De kérdező, ez téged mégis miért zavar? Igen, egyértelmű, hogy ezek a kis tinicsajok álomvilágban élnek, mivel esély nincs rá, h valamelyikőjüket is feleségül vegye Harry, de neked miért baj az, ha ők álmodoznak? Az ő dolguk, nem?
2011. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen persze... csak nekem kicsit furcsa :D Félre ne értsd ,én is voltam kislány,álmodoztam is. DE ez abszurd. :)
2011. máj. 9. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
én még azt se értem miért vannak ennyire oda harry hercegért? na persze, majd pont magyar lányt fog választani, ez a nemzeti egoizmus...
2011. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hogy a viharba ne? főleg hogy egy angol szőke botrányhős szexi liba a csaja ; )
2011. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!