Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Fáynak berögzült már ez a...

A Fáynak berögzült már ez a nagyképűsége?

Figyelt kérdés
Elég furi az ember, mit ne mondjak, mindig ilyen volt?! :O
2011. ápr. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagyképűség. te most hülyeségeket beszélsz. A nagyképűség más. Ez inkább rosszindulat.
2011. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen a szemelyisege, tehat valoszinu, hogy ez bizonyos szinten benne volt mindig. En sem nagykepunek neveznem, hisz nem henceg. Lenezoen es rosszindulatuan beszel. Van benne egyfajta keseruseg. Nekem sem szimpatikus.
2011. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mind a ketten hülyeséget beszélnek. Az a baj, hogy általában az embernek fáj az igazság. Ennyi. Miért baj az, hogy megmondja mit hibázik az ember? A kritika is lehet építő jellegű. Vagy az embert mindig agyon kell dicsérni, és azt nézni, hogy úristen, csak nehogy megsértsem?
2011. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. nem itt nem erről van szó. Amit te írsz az inkább Friderikuszra jellemző. Fáy tényleg rosszindulatú. Ez van.
2011. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14:09: tudod, nem az a lenyeg, amit mondanak, hanem az, ahogyan. Ebbol remelem erted, hogy mi a problema Fay-val. A stilus maga az ember, rengeteget elarul az emberrol, masokhoz valo hozzaallasarol az, ahogyan megnyilvanul. Nem az oszinteseggel van a baj es igenis oda kell figyelni, hogy valakit, aki keszult szivvel-lelekkel megbant-e vagy sem, mert ugyanazt meg lehetne mondani normalis stilusban.
2011. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fáy nagyon jó arc! Megmondja a tutkót, nem pedig nyali-falizik és hápog mint Oroszlán Szonjácska.
2011. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, lehet, rossz szót használtam, de akkor is. Néha röhögök rajta, néha meg nagyon durvákat mond...
2011. ápr. 27. 20:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!