Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én ki nem állhatom Jerzy-t....

Én ki nem állhatom Jerzy-t. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Azt hiszi magáról, hogy egy félisten. Többre tartja magát mindenkinél, aztán minden második srác így néz ki az utcán...
2011. ápr. 13. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elég semleges alak, kicsit butuska. a teste viszont ahhw :D
2011. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azért jól főz :D Nem utálom de csak akkor normális viszonylag mikor gigi nincsen ott.
2011. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem tartja magát mindenkinél jobbnak, de ő mégis csak egy chippendale fiú, azokban mind van egy fajta hiúság, mellesleg jó teste van tehát van is mire, de az hogy félistennek tartja magát az hülyeség... szerintem normális srác, én bírom őt.


mellesleg aki félistennek tartja magát a Bécike -.-

2011. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is utálom... egy primitív, buta, idióta, és rettentő csúnya, nem értem mit is keres ő a "szépfiú" kategóriába...:D

Már féltem, hogy még a végén megérjük, hogy bekerül a 4-be, de szerencsére hamarosan szárnyal haza;)

2011. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, Béci azért jobban el van szállva. De én is utálom, szörnyen tud kinézni, csak a teste jó. Röhögtem mikor azt mondta, hogy nem tart senkitől, különben meg mindenki kint hagyná a benn lévők közül. Ráadásul annak idején is Gombival szemben is kevesebb szavazatot kapott, csak gondolták a tinilányoknak betolnak mégegy jó testű, buta srácot, hagy sikongassanak érte...
2011. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

14:12 hány éves vagy?


Semleges..

Aki félistennek tartják magukat Béci-Alekosz

2011. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ma 14:24! Hogyhogy hány éves vagyok? Szerintem ez teljesen mindegy... írtam egy véleményt, ha gyerekesnek tartod, akkor nem értem, mert amit írtam azzal szerintem semmi gond:D
2011. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14:59 akkor neked kik indulhatott volna a"szépfiu" kateg.?
2011. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
indulhattak*
2011. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted?:D most ezt csak megjegyeztem...szerintem nem ez volt a mondanivalóm középpontja!
2011. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!