Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet levelezni híreséggel?...

Lehet levelezni híreséggel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy lehet e szerintetek levelezni pl egy színésszel vagy zenésszel és ha lehet szerintetek elolvasná-e amit írok neki illetve választ kapnék rá?
2011. ápr. 7. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm ,attól függ kiről van szó. :) Magyar v. külföldi?

Igazából ma már az interneten könnyebben elérhetőek a sztárok a twitternek köszönhetően. ezért is vannak fent. Ott közelebb lehetnek a rajongókhoz,van lehetőségünk üzenni nekik és ha szerencsénk van válaszolnak.

2011. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg személy függő, vannak "elérhetetlen" hírességek, vannak akik hozzáférhetőbbek, ha mondhatom így. Ha valaki mondjuk hetente kap fél zsáknyi levelet, attól kissebb az esély h választ kapni, mint egy kevéssé ismert személytől. Ez függ sttól is ki mennyire elfoglalt, vagy mennyire kapható ilyesmire. Olvastam már olyat is h egy színész azt mondta (nem tudom már ki) h szereti a rajongói leveleket és általában válaszolni is szokott rá, de az ilyen sztem elég ritka. Amúgy nekem volt egy levelezőtársam még régebben, aki rendszeresen levelezett Gloria Estefannal. :)
2011. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Drew Barrymore-val szeretnék :P de nem tudom hogy kezdjem el hova írjak meg stb:S ha valaki tudna valami ötletet az kérem írja le előre is köszönöm:)
2011. ápr. 7. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm. :) Első vagyok és erre nem látok sok esélyt. :) DE azért sok sikert,egy próbát megér. :D
2011. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, egy DB rajongói fórumban kellene érdeklődni cím után, hátha valaki ismeri. Én ezt találtam:

[link]

Ha küldessz levelet, egy nevedre megcímzett borítékot és egy IRC-t (international reply coupon, nagyon postákon kapni) is küldjél. És hogy mit írj neki? Hát ezt neked kell tudnod, h mit írnál neki. x)

2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!