Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ez tényleg hasonlí...

Szerintetek ez tényleg hasonlít Robert Pattinsonra?

Figyelt kérdés

O.o Szerintem rohadtul nem, annyi, hogy felállították a haját, de az is béna. Most komolyan, miért kiáltották ki hasonmásnak? o.O


[link]


2011. márc. 10. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez? Talán inkább ő...
2011. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem látok így semmi hasonlót. Ennyi erővel mindenki hasonlít akinek ugyanolyan haja van.
2011. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hasonlít, az én iskolámba jár egy tag, akit előbb neveztem volna ki hasonmásnak, mint őt.:D
2011. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha jól belegondolunk, akiket hasonmásnak kiáltanak ki, nem is hasonlít az eredeti egyénre. Sokszor megdöbbenek, hogy elég egy hasonló frizura, megegyező szemszín, esetleg öltözködés, és máris hasonmás lesz.

Mondjuk azért akadnak kivételek is, pl. Zimány Linda, meg az a csaj, aki Angliában él, és Amy Winehouse-ra baromira hasonlít. Az arcvonások tök egyformák, erre a smink, és összetéveszthetőek.

2011. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igazából a haja sem olyan. Roberté elég stílusos, a másik meg olyan, mint aki belenézet a felrobbanó borsófőzelékbe.


Amúgy a pasi válaszolónak igaza van, a Robert vonásai jellegzetesek, ami vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem, a másik meg olyan semmilyen.

2011. márc. 25. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!