Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber vagy Sp?

Justin Bieber vagy Sp?

Figyelt kérdés
Mindkettőt utálom... de ha muszáj lenne választani? Zenére melyik jobb, meg kinézetre melyik jobb?
2011. márc. 9. 16:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha nagyon választani kell akkor Justin.

Zenére nem tudom. Igazából nem szeretem egyikük zenéjét sem, de ehhez nem párosul az nálam, hogy azonnal utáljam őket. Nem idegesít a hisztéria amit okoznak. Még csak féltékeny sem vagyok rájuk.

Justinról mutatott egyik barátnőm egy videót anno, amiben több interjú volt. Volt olyan ahol szimpatikus és jófej volt, de volt olyan ahol nagyon nagyképű. Ha megnézzük egy átlagos embernél is így van ez. Van amikor jó passzban van és van amikor nem, és egy másik arcát mutatja. Attól még, hogy ismert nem vigyoroghat és kedveskedhet mindenkinek. Ha pedig elszáll, az meg nem csoda...nem minden 15-16 (nem tudom hány éves pontosan) pacsizik nagy hírességekkel.

Sp valamelyik nap a Fókuszba szerepelt ahol elég kedvesnek tűnt, de aztán kitudja. Róla többet nem tudok sajnos, vagy nem sajnos.

Nem kéne ismeretlenül utálkozni. Ha valakit nem szerettek akkor ne foglalkozzatok vele. Mindig lesznek olyan emberek akik eleve unszimpatikusnak tűnnek számunkra. Ezzel együtt kell élni.

Ne haragudj kedves kérdező a sok off-ért, csak muszáj volt leírnom a véleményem.

2011. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Őszintén???Egyik se...Sp nagyképű majom(szerintem!!!Aztán van aki nem így gondolja)Biebernek nincs rossz hangja,de nem vagyok oda érte se,bocsi ha te szereted,én nem bírom...

Beképzeltnek,beképzelt,jó hát legyen az,végülis minden sztár azzá válik egy idő után...De nekem a stílusa sem jön be egyiknek sem,pedig nekem az r'n'b a kedvencem és mégsem szeretem egyiket se...

2011. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg divat utálni őket. Én nem rühellem egyiket sem, csak az általuk képviselt zenei műfaj nekem nem jön be, a személyiségüket meg nem ismerem.

Választani nem tudok. Ha nagyon muszáj, talán SP, de ő is csak azért, mert a művészneve a South Park rövidítése is egyben.xD

2011. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vicc mind a kettő :D De akkor már Sp. Még nem is lenne rossz ha nem csinálnának bohócot belőle. Vagy ő csinál magából nem tom. De hát ez kell a magyar népnek :D
2011. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Sp szerintem:D
2011. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor inkább Justin Bieber,ő sztem jobban is néz ki mint SP.

am SP mostanában elkezte majmolni JB-t.pl:neki is Supra cipője van,a szemüvege is majdnem teljesenn olyan sőt van olyan is neki aminek csak a színe más és ilyen szemüvege azóta van csak neki mióta JB My World turnéján ilyet viselt,na és akkor az órákról nem is beszélve de persze most újított SP,de azelött totál olyan órája volt.

Na persze lehet h ez csak véletlen egybeesés XD de ezt erősen kétlem...de ezt mindenki döntse el maga.

2011. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22:56 szerintem csak ő is a New Yorker-ből öltözködik xD
2011. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Justin Bieber sokkal jobb mint sp.SP láttam smink nélkül és röhej ahogy kinéz!
2011. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A:justin.b

B:sp

Válaszom:C

2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!