Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy Selena tényleg csak kihasználja Justint?

Figyelt kérdés
régebben azt nyilatkozta mindig hogy jófej de kicsi meg állítolag egyszer kis p*csnek is nevezte. most mef jár vele hát érdekes. És írják a popcornba is hogy nem lett nagy siker az albuma se és mostanába szerepeket se kap mingy vée a Wowp-nak is és most hirtelen jár Justinnal. És bárki utálja azt ellehet ismerni ,hogy most szinte mindenki vele foglalkozik. és sokan úgy gondolják hogy Selena csak azért van vele,hogy figyeljenek rá. szerintetek van benne vki?
2011. márc. 8. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
de aki bírja Selenát azt mondja,hogy Justin még sehol se volt amikor Selena már a BArney&Friends-be játszott ezért niny szüksége Justin hírnevére. de azért mostanába nincs annyira felkapva Sellyke mint volt.
2011. márc. 8. 19:52
 2/3 anonim ***** válasza:

nah hát figyelj, ha te egy szavát is elhiszed az ilyen újságoknak mint Popcorn, meg Bravo és stb társai, akkor nagyon sajnállak, mert ezekben a lapokban 1 betű sem igaz.

Selena meg Justin szerintem kölcsönösen kihasználják egymást, én nem nagyon hiszek az ilyen "szerelmeknek" de igazából engem nem is érdekel.

2011. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Szerintem megbeszélték, hogy eljátsszák, hogy együtt járnak, és így mindkettőjük nagyobb hírnévre tehet szert. Így megy ez.
2011. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!