Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy hívják vv Béci barátnőjét...

Hogy hívják vv Béci barátnőjét? A teljes nevére vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Valaki megtalálta már valamelyik villalakót fb-n vagy más közösségi portálon? Pl. Béci, Gigi, Zsófi, Anikó, Olivér, stb. Persze nem valami kamu regre gondoltam...
2011. febr. 16. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Lákátos Dzsenifer Seron
2011. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Lakatos Izaura Zulejka.
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Gazdig Adrienn
2011. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oláh Dzsulietta Sánel :D
2011. febr. 16. 21:11
 5/16 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

tess;k ey j= p'r

2011. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

VV Alekosz - 32 éves. Teljes neve: Nagy Alekosz Foglakozása: zenész, biztonsági őr. Lakhelye: Érd

VV Éva - 27 éves. Teljes neve: Baukó Éva Foglakozása: hostess. Lakhelye: Budapest

VV Olivér - 32 éves. Teljes neve: Simor Olivér Foglakozása: dublőr. Lakhelye: Budapest

VV Gigi - 20 éves. Teljes neve: Rácz Ildikó Foglakozása: tanuló, táncos, életművész. Lakhelye: Szentendre

VV Béci - 25 éves. Teljes neve: Rácz Béla Foglakozása: tánctanár. Lakhelye: Szentendre

VV Zsófi - 19 éves. Teljes neve: Szabó Zsófia Foglakozása: tanuló, pultos. Lakhelye: Budaörs

VV László - 40 éves. Teljes neve: dr. Lázár László Foglakozása: biztonsági tiszt, ügyvezető. Lakhelye: Budapest

VV Anikó - 21 éves. Teljes neve: Nádai Anikó Foglakozása: pedikűr-manikűr, műkörömépítő. Lakhelye: Baja

VV Szandika - 20 éves. Teljes neve: Lőrincz Alexandra Foglakozása: táncos. Lakhelye: Szigethalom

VV Leonidasz - 20 éves. Teljes neve: Jordanidisz Leonidasz Foglakozása: tanuló. Lakhelye: Budapest

VV Gombi - 27 éves. Teljes neve: Gombár Gábor Foglakozása: pultos, fodrász tanuló. Lakhelye: Budapest

VV Jerzy - 22 éves. Teljes neve: Várudvari Jerzy László Foglakozása: táncos, tolmács. Lakhelye: Budapest

VV Zsuzsi - 23 éves. Teljes neve: Márki Zsuzsanna Foglakozása: táncos, modell, hostess. Lakhelye: Dunakeszi

VV Gina - 29 éves. Teljes neve: Urbánné Szendrey Georgina Foglakozása: ügyvezető. Lakhelye: Kaposvár

VV Kristóf - 29 éves. Teljes neve: Urbán Kristóf Foglakozása: területi képviselő. Lakhelye: Kaposvár

VV Ildi - 28 éves. Teljes neve: Tomai Ildikó Foglakozása: aerobic oktató. Lakhelye: Tordas

2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket, de szerintem ebből pár kamu oldal... max a Zsófi és béci lehet igazi, a többi nem hiszem! :)
2011. febr. 16. 21:20
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a neveket, de a villalakókét már én is megtaláltam! Azért kérdeztem a Béci nője nevét, gondoltam, hogy az ő ismerősei közt megtalálom a Ráczokat... stb...

De azért köszi mindenkinek! :)

2011. febr. 16. 21:22
 9/16 anonim válasza:
valamilyen Adrienn
2011. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a villalakók nincsenek fent facebookon, mert törölniük kellett magukat mielőtt beköltöztek a villába.
2011. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!