Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Amy Winehouse csúnya?

Szerintetek Amy Winehouse csúnya?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 14. 14:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

15:50

XD

2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
kirakod róla a legcsunyább képeket róla,akkor milyen válaszokat vársz? igenis szép volt, megvolt a maga egyéni stilusa, ami sokaknak nincs meg ;)
2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
és ne haragudj, de Amy igenis 1000x jobban néz ki mint te. dehát kinek mi jön be!
2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Akkor légyszíves linkelj róla olyan képeket, ahol jól néz ki, mert nekem sajnos még nem volt olyanhoz szerencsém
2011. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

jajj istenem emberek hogy ti itt milyen szinten vagytok ..szönyű már bocs de télleg ..!!!

Mindenki nagyon jól tudta hogy Amy milyen problémmákkal küzdött(drog,alkohol stb.)mégis az emberek készítettek róla ugymond "vicces" videókat,képeket.És amugy marha rossz lehetett ez neki meg miminden stb. és hát igen valaki írta is előttem hogy épp az eféle képeket raktátok fel róla...amugy meg nézzetek tükörbe mindenkinek vannak hibái (külső,belső).senki nem tökéletes.

de ha neked nem tetszik akkor ne nézd ha nem szereted a számait ne hallgasd. és ne mond le mert te még annyit biztos hogy nem értél el az életben amyennyit ő és nem is vitted annyira az életben amennyire ő.ugyhogy ...

ja és amugy meg szerintem NEM VOLT CSÚNYA,SZÉP VOLT AMY!!!!

[link]

[link]

....R.I.P. Amy :(

2011. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!