Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is férfias Dukai...

Szerintetek is férfias Dukai regina arca?

Figyelt kérdés

Eddig őt tartottam az egyik legszebb magyar nőnek, de találtam róla egy két képet és olyan férfiasnak tűnik, úgy, hogy jobban megnézem. Bár lehet, hogy csak a fényképek rosszak. :)


[link]


[link]


2011. febr. 4. 10:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát igen, ezeken a képeken kissé beesett arcú és ráncos. De azért szép nő ám.
2011. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, az ilyen képek láttán van az, hogy: hoppá nem is olyan szép.

Sokan olyan képek alapján imádnak egy-egy hírességet,és tartanak gyönyörűnek, amin 6kilo sminkben szerepel az illető, profi fotósokkal a háttérben. Nem az az igazi szépség, ha egy megcsinált képen jól néz ki....:)


22l

2011. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az arca nem tökéletes, ez tény, de ettől függetlenül nagyon nőies/lányos nőnek tartom őt. Tipikus nőis viselkedése van, nőies a mozgása is nagyon. Egyébként az alkatával például semmi baj nincs. Amúgy nekem nem ő a szépségideálom, de azért el kell ismerni, hogy nem átlagos ő sem. :)


20/L

2011. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is irigylésre méltó alakja van :)

Az arca sem csúnya, sőt, de azért kicsit jó érzés tudni, hogy ő sem tökéletes. :))

2011. febr. 4. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alakja nagyon jó,de nekem a feje sosem tetszett,szerintem kifejezetten ronda.
2011. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!