Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Amerikába küldök autogramm...

Ha Amerikába küldök autogramm kérő levelet (Ian Somerhaldernek), akkor kb mikorra jön válasz?

Figyelt kérdés
És felbélyegzett borítékot kell küldeni? Csak mert oda a magyar bélyeg nem jó :S
2011. febr. 3. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes autogramkérő levelet írnod. Tapasztalatból beszélek, mert jó pár éve én is megpróbálkoztam ezzel, egy újságból vagy a netről olvasott autogramcímmel. Amerikába akartam elküldeni a levelet, és kemény pénzekért fel is adtam, de a címzett ismeretlenként jött vissza. Hidd el a sztárok jól őrzik a címüket, nem hiszem, hogy valahogyan valós autogramot lehetne tőlük kapni, hacsak nem élsz odakint...
2011. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor küldj lehet, ha biztos vagy benne, hogy hivatalos cím. Amúgy meg nem biztos, hogy kapnál rá választ,főleg így hogy külföldön vagy. Próbálkozni persze lehet, de nem mindenki szokott válaszoli az ilyen levelekre :)
2011. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha. Hidd el, a magyarok sem válaszolnak, nem ám a külföldiek...
2011. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Levi86 válasza:
Senkit nem akarok megbántani főleg nem a gyűjtőket mert én is az vagyok. De a leg hülyébb megoldás a "címre" küldés. Vagy kérj tőle személyesen ha mákod van és találkoztok vagy vásárolj. Ha levélben kérsz, talán kapsz is. De mire megjön már el is felejted h valaha küldtél. ez az egyik. a másik h 99% h nem eredetit kapsz. Tele vagyok aláírásokkal de még soha nem írtam levelet.
2013. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!