Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen küzdősportot űz (ött)...

Milyen küzdősportot űz (ött) jason statham?

Figyelt kérdés

Pár filmjét láttam és tetszik ahogy verekszik..

Vagy ezis csak látvány?


2011. jan. 31. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés olyan sztár van, aki valóban foglalkozott valamilyen küzdősporttal. A legtöbbjüket (még azokat is, akik valóban foglalkoztak ezzel, a látvány miatt) profi harcművészek, koreográfusok tanítják be egy-egy film erejéig a különböző jelenetekhez.

Mondjam azt, hogy pl. Jackie Chan soha nem tanult kungfut? Ő színész suliba járt, kaszkadőr volt elsősorban. És mégis olyanok a verekedős jelenetei, hogy azóta se nagyon találni olyat.

2011. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz hogy válaszoltál,de nem ezt kérdeztem,azért TÉNYLEG kössz!
2011. jan. 31. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam róla, hogy az utca tanította meg bunyózni. Viszont sportolt is, az 1988-as Szöuli olimpián tagja volt a brit toronyugró válogatottjának. Azért a "vizes" pasik mind nagyon szép testűek.
2011. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szolgált a Francia idegenlégióban is!
2013. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!