Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elfogadnátok öcsikéteknek ezt...

Elfogadnátok öcsikéteknek ezt a szerencsétlen Ördög Nórát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Borzalmasan néz ki...
2011. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Anyukám odáig van az új frizurájáért, de én fel nem fogom ésszel, hogy miért vágatta le a gyönyörű haját. Valahogy így nem az igzi -.-
2011. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten jól áll neki a rövid haj. Valahogy jobban kihangsúlyozza az arcát.

(És a kovácspistis frizura, amire te gondolsz, korántsem így néz ki :D)

2011. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEm.
2011. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem szép nő,jól áll neki ez a haj,de a hosszú talán jobb volt..de ez csak az én véleményem
2011. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem volt szép. A tepsi szája mindig kilógott, meg arcra sem szép. Ez a rövid haj meg szörnyű. Túl van sztárolva, mint lipicai.
2011. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Frizurától függetlenül: NEM.

Soha nem kedveltem, sem hosszú, sem rövid hajjal. Nem látom benne azt a szépséget, amiért ajnározzák. Nem szépek a lábai, amit az X-Faktorban annyira csodálni kellett volna. Tehát 10-ből 5-ös arc, 10-ből 3-as alak. És a modora, a stílusa sem feledteti a külsű hiányosságokat. Nem modortalan, de nem fog meg a kedvességével, a kisugárzásával, az iszonyatosan nagy műsorvezetői képességével sem. Lehet, hogy nincs is ilyenje. Biztos vagyok benne, hogy a háttérben sokkal szebb nők is dolgoznak a csatornánál.

2011. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező te nagyon gonosz vagy -.-"

sztem se túl előnyös neki ez az uj frizkó, de azért nem kéne bántani őt, sztem nagyon kedves csaj

2011. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tényleg gonosz volt ez az öcsizés: D

de azt se értem h. miért is vágatta le a haját ,ez nekem sem tetszik annyira,de belülről ugyan az maradt és ezért nem kellene leszólni..

2011. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy Öcsi mert újabban így hívják a munkatársai.
2011. jan. 30. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!