Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ennyire felkavaró ez a...

Miért ennyire felkavaró ez a Pink szám?

Figyelt kérdés

Pink- F*cking Perfect


http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k


ennek legalább van mondanivalója és felhívja a bajokra a figyelmet!!


nektek mi a véleményetek erről??


2011. jan. 22. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik. Pink-et ezért lehet szeretni, mert ki mer mondani olyan dolgokat, amiket más nem.
2011. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Lefordítanád a számot? Köszi!Utána elmondom a véleményem.


Nem mindenki beszél inglisül, vagy neked ez evidens? :D

2011. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem kavar fel...de egyébként azért mert "lázad" a mai emberi idea ellen: Tökéletesek akarunk lenni, de nem vagyunk azok ezért semminek érezzük magunkat és drogozunk meg rossz döntéseket hozunk, de ennek nem kell így lennie stb...gondolom

és csúnya gonosz szavak vannak benne mint pl fucking...

2011. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
mert 13 éves vagy, azért.
2011. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok de mindegy
2011. jan. 23. 10:28
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Most őszintén?

Ez a szánalmas popcsirke is csak egy jól megtervezett producer-kreálmány. Semmivel sem jobb Britney Spearsnél, hiába van kőkemény punknak maszkírozva. Ennek semmi mondanivalója nincs, hacsak nem az, hogy "műbotrány = lóvé".

2011. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdeném hogy egyáltalán nem vagyok Pink-rajongó. Elismerem ,hogy jó hangja van ,de nem mozgat meg,valahogy egyik zenéje sem fogott meg. De már az előző száma is tetszett,viszont úgy gondolom hogy a Fuckin' Perfect lett az eddigi legjobb száma,klippel együtt. Én szeretem ha egy előadónak nem csak rádiós-slágeres számai vannak (pedig valljuk be azért kell az is),hanem olyanok amik különlegesek és van mondanivalójuk,még ha ezeket nem is ismerik meg annyian ,mint amit orrba-szájba játszanak a rádiók,tv-k.

Azért szerintem Pink dalszövegei elég jók és van mondanivalójuk,ugyanakkor népszerűek is,úgyhogy szerintem jól arányba hozta a dolgokat,itt van ez az új száma is,és a Wathaya want from me,amit Adamnek adott. Szóval szerintem elég jó lett.:)


18/L

2011. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem olvastál/láttál/hallottál életedben ténylegesen komoly dolgot, és így egy szokottnál kicsit komolyabb popslágert is megdolgozza a lelked. Túl fiatal vagy még. És nem a korodra gondolok.
2011. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem azt mondta hogy ez a legkomolyabb és legfelkavaróbb dolog amit életében látott,hallott,olvasott.
2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szamomra ez nem felkavaro. Ezek a dolgok mar inkabb:

[link]

[link]

2011. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!