Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki meg megmondaná Dylan...

Valaki meg megmondaná Dylan és Cole Sprouse email címét?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek...Nem vagyok egy megszállott rajongó aki folyton csak Sprouse ikrek így Sprouse ikrek úgy, csak szeretnék velük kapcsolatba lépni.Nem a személyes e-mail címre gondoltam, hanem mondjuk csak a rajongóira.Lécci komoly és gyors válaszokat.;)
2011. jan. 22. 17:04
 1/7 anonim válasza:
18%
Ja hát igen biztos erre biztos tudja vki a válaszT
2011. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok...Most nem értem ez mire vonatkozott ez a válasz.Lenéző volt?Vagy te nem tudod d mindenképpem válaszolni akartál?
2011. jan. 22. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

A rajongói oldalukon biztos ott van! Kik ők?

:)

2011. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Google-ban nem egyszerűbb megkeresned hogy kik ők?amúgy azért kérdeztem mert egy csomó oldalt átnéztem de nem találtam...
2011. jan. 23. 10:13
 5/7 A kérdező kommentje:
tessék [link]
2011. jan. 23. 10:15
 6/7 anonim válasza:
Blondeboyz92@aim.com. az a rajongói cime tessék
2012. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy már mindegy..de twitteren @sprousearts..ott tuti ő van..de írta,hogy nem válaszol személyes dolgokra:S
2012. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!