Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kit választanátok inkább...

Kit választanátok inkább Catherine Zeta Jones vagy Angelina Jolie?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Angelina Jolie (leszámítva, hogy kábszerezik)
2011. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Catherine Zeta Jones-t egyértelműen. A másik nőszerű teremtményt nem bírom, semmi természetes nincs benne, a filmjei pedig könnyen felejthető átlagfilmek.
2011. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is CZJ-t választom.
2011. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"a filmjei pedig könnyen felejthető átlagfilmek."


Hát azért ezt ne mondjuk már. :D Persze vannak neki ilyenek is. De azért...


Amúgy jó kérdés. Attól függ, hogy mennyi időre. Tehát ha most csak annyiról van szó, hogy ki tetszik jobban, akkor ANgelina. (Bár ő sem tetszik különösebben, de az olyan kifejezetten sötét típustól, mint Catherine, hülyét kapok.)

Viszont Catherine meg talán nem egy elviselhetetlen boszorkány. Angelinával ellentétben. (Csak tipp.)

2011. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő bejön, nem tudnék választani közülük.

Egészen más karakterek, más családi háttérrel, más szerepkörrel, múlttal.

2011. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsivá tettél, melyik film az, amelyikben Angelina nagyot alakított és ezáltal felejthetetlen alkotássá tette? Én nem emlékszem, hogy lett volna ilyen, de lehet hogy csak azért mert nem láttam.
2011. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán a Tomb Raider volt Angelinának a nagy átütése,amiben Lara Croft szerepét játszotta el.De ott kegyetlenül jól nézett ki,akárhogy is vesszük....:-DDD
2011. jan. 21. 05:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!