Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tunik 'oregnek'...

Csak nekem tunik 'oregnek' Fergie?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 12. 15:00
 1/7 anonim válasza:

nem csak neked nagyon sokaknak és nekem is :) nemcsak hogy öreg de méh szét van botox

olva a feje is undorító!(de a hangja az jó :) )

2011. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő se fiatalodik:):):)
2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lassan 40! Viccelsz? :)
2011. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Shakira 33, Fergie 35.

http://www.youtube.com/watch?v=KewfYKJy8YU&ob=av2el

Szerintem nagyon sok kulonbseg van...

2011. jan. 13. 05:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Fergie nagyon ronda... a "Meet me halfway" című klipben nagyon szép... Meg a "Gettin over"-ben is szép .

De nagyon ronda amugy mint egy 50 éves... Shakira meg 20 nak is kinéz.

2011. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
naja a smink... fergie kicsit tényleg öreges, mert talán nem varratta fel az arcát.... szerintem sokal egészségesebb, ha valaki 35 évesen öregnek néz ki, mintha 50 évesen tininek
2011. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem néz ki öregnek... max nőies.. amiket belikeltél képek 2003-2004esek ő kb akkor jött le a drogról szal nem vmi szép és pont ő az akin nincs botox!...hasonlítsad már össze angelina jolieval na az a csaj botoxos..-.- azért nézd meg a képet: [link]

itt ugyan pont sír de nem csúnya smink nélkül 36 évesen sem... aztán nézz meg egy eva longoriát vagy beyonce-t smink nélkül akik fiatalabbak mint fergie...

2011. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!