Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg ismerték egymást a...

Tényleg ismerték egymást a Valóvilágosok?

Figyelt kérdés

1. gigi- béci és zsuzsi is ismerik egymást régebbről.


2. alekosz és ildi már találékoztkkorábban !

ezen a videón mondja olivér 1.55-nél !


http://www.youtube.com/watch?v=SYAKqDVWMYU


2011. jan. 7. 09:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tényleg ????????????

mármint szandika és jerzy !!


mikor mondta, nem emlékszel esetleg ? legalább vmi hozzávetőleges dátumot/eseményt tudsz esetleg , akkor visszakeresném a videók közt az rtl honlapján !

2011. jan. 7. 17:27
 12/18 A kérdező kommentje:
éva 2. lett, asszem.
2011. jan. 7. 17:28
 13/18 anonim ***** válasza:

Emlékszem, olvastam valahol, hogy Szandika ismerte Jerzyt, erről beszélt is (hogy Jerzy egy kedves meleg srác), ezért örült neki annyira, amikor beköltözött. Sajnos már nem tudom, milyen cikk volt az. De lehet, hogy rosszul emlékszem, mert egy máshol azt írják, hogy az Olivér mondja, hogy ismerte Jerzyt (szintén a meleg srác-os duma). Szóval lehet hogy én emlékszem rosszul.

Egy fórumban azt írják (szintén az éjjeli online adások alapján), hogy Zsuzsi meg Gombit ismerte régóta, meg Jerzyt is.

12.08-át olvasd (de a többi is érdekesebb, mint az esti összefoglalók):

[link]

2011. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hú, ezeket én ugyan nem hallottam az ő szájukból,de elolvastam és

most értettem meg, hogy Oli miért bandázik Jerzyvel is ! Mert ismeri !

többször furcsállottam már, hogy miért "tartja embernek".

Pl. a jakuzziban azt mondta neki, hogy "örülne", ha Jerzy is benne lenne a 7 legjobban..

2011. jan. 7. 23:31
 15/18 A kérdező kommentje:
És Zsuzsi meg Gina miért olyan jó barátnők kint ? Ők is ismerték már egymást vagy reklámfogás ?
2011. jan. 7. 23:32
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok!!!


Gigike,Bécike és Zsuzsi ismerik egymást,aztán Zsuzsi ismeri Gombit és tudja hogy nagy a háttere.Egyébként Gigike Győzike szeretője volt az a bizonyos erotika találkozós sztori.Aztán Zsuzsi volt fiúja Bendzsike ismeri Bécike barátnőjét és Győzikét is.(lehet találgatni ki hogy került be).Aztán Lacit is ismerik sokan az RTL klubtól és egy másik tv csatornán is szerepelt már.Olivér is szerepelt mint műsorvezető egy másik csatornán és egy reklám filmet is forgatott(mondjuk a reklám filmnek szerintem nincs köze ehez).Évi volt már a Bár 2-ben aminek Majka volt a műsorvezetője,aztán Talmácsi barátnője is volt,és Havas tanár úr is megkörnyékezte már.(itt megintcsak rátok bízom a döntést).Anikót is többen ismerik a média és a celeb világból(szépség királynő választás).Jerzy nem véletlen mehetett mégis a villába, egyik párbajnál se vizsgálták a szavazatokat csak pont nála???ez több mint furcsa,és Olivér említette hogy ismeri.Ja Zsuzsi ismerte Ginát is ezt majdnem elfelejtettem.Ildikó is pont előtte forgatott a Bari-köztben mielőtt bekerült mégis a villába.Akiről nem hallottam még az Zsófi,Kristóf,Szandika,Leonidasz és Alekosz.Az útóbbit személyesen is ismerem és meg kell mondjam életben is ilyen zizi de imádnivaló,az Ildikóval egyszer találkozott Érden,ahová Ildi kezelésre járt.Ez az össz amikor találkoztak.De Alekosz lehet már nem is emlékszik rá,amin nem csodálkozom mert azóta ajánlatot tett már több száz esetleg ezer nőnek.Mindenki maga dönti el mit gondol erről,de azt tudnotok kell az előző három VV-ben is voltak benfektesek szép számmal.

2011. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ja és amit kifelejtettem az az hogy Béci és Gigike egész véletlenül a Bad boysos fiucskával forgattak videóklippet.
2011. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Zsófi együtt járt a Vv szalonzenekarának egyik zenészével, az anyukája sminkes az RTL-nél és szerepelt az RTL Házon kívül című műsorában egy hónappal a Vv kezdete előtt.
2011. febr. 20. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!