Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Veca vagy CSaba verziója...

Veca vagy CSaba verziója jobb? mindenkit felpontozok aki válaszol =)

Figyelt kérdés

Szerintetek ki énekli jobban a Hangokba zárva cimű számot ?


Veca

http://www.youtube.com/watch?v=u3HmmC9CWCk


CSaba

http://www.youtube.com/watch?v=zHpxtzLPYag


2010. dec. 26. 23:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Csaba verziója tetszik jobban. Gyönyörű hangja van Vecának, nagyszerűen mennek neki a magas hangok, de számomra üres. Nem érzem át a dalt az ő előadásában. Már a műsor alatt is az volt a bajom Vecával, hogy nem tudja átadni a dal lényegét, üzenetét, csak énekel, és nem a dalt adja át. Nem éli bele magát, nem teszi bele a lelkét, és ettől számomra üres lesz még akkor is ha hang szempontjából kifogástalan a produkció. Hiába jobb egy fokkal Veca hangja, sokkal szívesebben hallgatnám Csaba, vagy éppen Nikolas, Bereczki Zoltán előadásában, mert ők úgy éneklik el, hogy megborzongom tőle, és sokkal jobban megindít.
2010. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

hát uccsó én nem értek veled egyet :) nekem nagyon átjön Veca előadása és mindig meg is hatódtam közben :$

Ő teljes beleéléssel énekel , szívét lelkét bele adja , nem is értem hogy lehet, hogy neked nem jön át?:(

2010. dec. 28. 18:13
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Csabié a jobb sztem, de Veca is nagyon szépen énekli ezt a dalt! :)
2010. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát izlések és pofonok. :) Én pont nem úgy érzem, hogy szívét lelkét beleadná. Pont hogy a Csabi hangjában sokkal több érzelem, átélés van. De persze a hangja nagyon szép ettől függetlenül. És mondjuk ezt a mentorok is megjegyezték nála párszor, (Pl. szép volt, de nem hittem el, hogy szerelmes vagy.) bár nyílván nem ennél a dalnál. :)

De az övé is szép, nem lehúzni akarom Vecát, csak ezek szerint nekem nem úgy jön át, mint másnak. :)

2010. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
aha értem :) nem baj abban egyetértünk mindketten legalább h szép hangja van :)
2010. dec. 30. 10:11
 26/34 anonim ***** válasza:
66%

18:13 kérdező, megmondom hogy van az amit nem értesz. a Veca, meg kb a többi versenyző is őszintén adta elő a dalakoat vagy legalábbis azon voltak. amennyit bele tudtak tenni magukból, az átjött, ami nem az meg nem. néha nagyon jól sikerült nekik átélni néha kevésbé dehát ez van na. Csaba meg kb végig azt csinálta, sőt a végére már pofátlanul profin belejött, hogy rájátszott szinte minden előadására. megjátszotta az 'érzelmeket', megjegyzem frankón sz@r színész, de egyértelműen mutatták az eredmények hogy a közönség 90%-a simán bekajálta ezt az átlátszó színészkedést.

ja ha valakit ennyire át lehet vágni ilyen szánalmas megjátszással akkor legalább abból levághatta volna a népség hogy fake az egész, hogy Csaba érzelmi intelligenciája egyértelműen olyan szinten van hogy a bocibocitarkánál mélyebb mondanivalójú dalt soha nem lenne képes tényleg átérezni. aki ezt nem látja, azt őszintén sajnálom. és a hangsúly azon van hogy őszintén!

2010. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 OliaTIRA ***** válasza:
66%
vecáé
2010. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó, de nálam is Veca nyert. Azt még hozzáteszem, hogy Csabinál nekem jobban tetszett az öccse, Tomi előadása (csak ő az eredeti változatot adta elő/February song/).
2011. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Vecáé tetszett jobban. Megérdemelte volna hogy ő nyerjen, nagyon tehetségesnek tartom! :)
2011. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Veca!!
2011. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!