Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vastag Csabinak van barátnője?...

Vastag Csabinak van barátnője? Esetleg kép, vagy valami.

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit a barátnőjéről?nem azért mert szerelmes vagyok belé vagy ilyesmi:D.csak kíváncsi vagyok milyen az ízlése...:DÉn személy szerint nagyon örülök,hogy Ő nyerte meg jó hangja van,és iszonyú jó pasi,ő a nyerő...:DNektek mi a véleményetek?
2010. dec. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
iwiwen nézd meg Bors Kata (Pipi,Frigyes) egy jégkirálynő állítólag és sztem nem szép, ellenszenves :S
2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen!uh..hát igen.szerintem nem Csabához való..ahogy mondod ellenszenves.dehát ők tudják:)
2010. dec. 22. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a holnapi storyban címlapon van vele
2010. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.hát Csabi biztos a belső miatt szereti,mert hogy a külső miatt nem az is biztos:D:)))de legyenek boldogok:D
2010. dec. 23. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
húúú irigyellek "kérdező" :) Mert ennyire nyugodt tudsz lenni Csabi miatt.. Ahogy látom, te is a rajongója vagy! Minden rajongóban megfordult szerintem az, hogy több is lehet közte és Csabi között.. ez a csaj viszont egy nagy csalódás mindenki számára! a belső a lényeg, de külső is NAGYON NAGYON számít!!! és ha a külsejét nézzük, akkor........(nem írok inkább erre semmit), viszont a Csabi ismeri, és tudja milyen belülről, és BIZTOS hogy a csaj tulajdonságai miatt járnak! szerintem a csaj összeteheti a két kezét, hogy Csabi egyáltalán szóba állt vele :D
2010. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!utolsó.teljesen egyetértek veled a lánnyal kapcsolatosan:))és hát igen,nagyon odavagyok csabáért,mert írtó jó pasi.:Dcsak annyira nem viszem túlzásba mint manapság a kis...tudod kikre gondolok:D:Dmind1 a lényeg hogy <3Csabii<3<3
2010. dec. 25. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van a cikk ami a Story-ban volt:

[link]

:)

2010. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!