Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki birja a Rózsa Gyurit? Én...

Ki birja a Rózsa Gyurit? Én nem tudom elviselni egy adott sztori miatt.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én nem ismerem őt, ő nem ismer engem, semmi bajunk nincs egymással. Amúgy senki sem tökéletes.
2010. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
milyen sztori?
2010. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pár hónapja a Fiam és a rakodói a Hegyre vittek egy fuvart. Egy szűk utcában kb 5 percre útban voltak. Ekkor jött egy luxus terep járó, és kiugrott belőle egy kicsi, de annál hangosabb ember. Orditott, hogy takarodjanak onnan, meg rendőrt hiv, mert ő nem akárki, Ő a TV legnagyobb embere, és hogy-hogy fogják a szar rakodók megütni a bokájukat stb. nyomda festéket nem tűrő módon. Végig, mig végeztek a gyerekek, ott üvöltözött, a kapcsolatait emlegetve. Na ez az igazi RÓZSA GYÖRGY!!!!
2010. dec. 20. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feltűnt, hogy túl "jó" háza van, a korához képest
2010. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
meg a "mutatott" stílusához képest, fura volt
2010. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem a vagyonát irigylem, hanem a " mindenkinél több vagyok, jobb vagyok" modorát utálom minden ilyen felkapaszkodott hólyagnak. Fogják egymás kezét, és nem engednek senkit a husos fazék közelébe. Ez a felső tizezer- ami már sokkal több-. Tudjuk kik tartoznak ide. Ők mindent megtehetnek másokkal. Ha egy ilyen konfliktus helyzetbe kerül, veszett kutya lesz, és támad. Tudja, hogy az ővéi ugy is megvédik. Ha valamelyik melós szájon vágta volna- azt életfogytra itélnék.
2010. dec. 20. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem a vagyonáról beszéltem, hanem hogy feltűnt valami, ami nem illik bele a róla alkotott képbe, csak a stílus, egy túlerőltetett rongyrázás, ennyi, amit nem tudtam alapból hová tenni. Így már talán világosabb, mi is lehetett az a rossz érzés.
2010. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelek.
2010. dec. 20. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül "becézték" a tévés munkatársai a háta mögött "Cukrozott Takony" -nak.
2010. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bírtam a Gálvölgyi paródiája utáni levelek felolvasásakor :D

Meg a Kapcsolta,ban, v melyik műsorban :DD

2010. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!