Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda sose kerül a...

Szíj Melinda sose kerül a zsüri elé?

Figyelt kérdés
Honnan az a sok SMS ? Bunda !!!
2010. dec. 4. 11:27
 1/6 anonim válasza:
hogy az annyába néz már ki az a nő! ... állandóan bömből aztán a sok vén pics@ rá szavaz mert meghatódnak.. stb nagyon szar beszélni se tud..
2010. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem biztos, h bunda. Szerintem is már rég ki kellett volna esnie, de sajnos ez van benttartják a nézők. Szegény csak kiabál meg visít "éneklés" megnevezéssel. Nekem egyáltalán nem tetszik. És ez a taktikázás, amit ő csinál ez meg egyenesen szánalmas.

Az, hogy miért szavaznak rá sokan, tök egyszerű. Van kicsiny országunkban rengeteg lelkisérült ember (Melindához hasonló), ezen felül van még rengeteg sajnálkozó ember, és amíg látják ezt a rakás szánalmat hetente, addig megnyugodnak, mert

1. Nekik nem olyan szr az életük mint Melindának;

2. ha melindának sikerülhet kivakarni magát ebből az életből (szerintem csak szakember segítségével lehetséges), akkor azt gondolják, hogy majd talán nekik is.

Szóval az a rengeteg lelkileg megnyomorodott ember ettől várja saját életének javulását. Ez motiválja őket. Csak sajnos ehhez nem egy megasztár kell, hanem rengeteg pszichológus, pszichiáter kezelése. Vagy 2 nagy füles, hogy ne taktikázzon ilyen eszközökkel. Ez nem az a műsor, ahol arról kell dönteni, h ki mennyire érdemelné meg a nyereményeket. Ennek a műsornak a tehetséges énekesekről kellene szólnia, de sajnos ez már elferdült.

Az egyetlen őstehetség Tolvai Renáta. Neki kell megnyernie! Remélem észhez térnek az emberek...

2010. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szépen énekel, nekem legalábbis tetszik a hangja. Eleinte nem volt szimpi, aztán megszerettem, mert olyan kis egyszerű vagy nem is tudom, és mégis jó. De ez a tegnap esti műsora, hogy bocsánatot kért a zsűritől.. mi a sz.rért nem tud örülni annak, hogy továbbment? Szóval ezzel nálam elvágta magát, és igenis essen ki, mert idegesítő, hogy nem tud úgy viselkedni, ahogy színpadon kellene.

Ugyanakkor.. tisztára sajnáltam, hogy András kiesett, eddig még mindig kb az ment haza, akit én is szerettem volna. De miután kisajnálkoztam magam, nevettem is egy jót. Mindenkinek, aki az első 4-6-8ban végez, nagy valószínűséggel kijön egy albuma, tehát nem oly mindegy, hogy ki mikor esik ki? És ha nem is lesz album, az én életem attól se változik, vannak ennél sokkal nagyobb problémáim, mint hogy ki lesz a megasztár.

2010. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sztem Szij Melinda nem erdemelne meg 100% an a gyozelmet. Attilanak nagyon jo hangja van, es a szinpadon is elvezheto jelenseg. Melindarol annyit, hogy talan ha vegre elfogadna , hogy van tehetsege-mert az van Neki tagadhatatlan, akkor talan Én is jobban megkedvelnem. Ez az orokos "mi a *zart keresek itt meg mindig" engem kiakaszt. Renata is megerdemelne az ev hangja cimet , szo se rolla... , de egyetertek az emberek sajnalata tobbek kozott lehet, hogy megasztarra teszi Szij Melindat.
2010. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

oké hogy Melindának jó hangja van de a megjelenése egyszerűen egy 0...látszik rajta hogy nem is örül ha továbbjut... Mért kell egy ilyennel megnyeretni? Mért nem nyerheti meg olyan akinek tényleg fontos?

Melindáról meg mást sem hallok csak hogy milyen problémái vannak... ez egy énekverseny nem pedig panaszkodjunk az otthoni problémákról verseny...

2010. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén én csak marhára röhgök azon a sok hülyén, aki rá szavaz, aztán cserébe mit kap? Egy savanyú pofát, a hogyan tovább jut!! Ezért érdemes szavazni erre a nőre. Ezért érdemes költeni rá a pénzeteket.

Undorítő a nő, a hozzáállása, nem tud énekelni, mert folyton hamis, nem találja a tempót, amikor "énekel" akkor valójában csak ordít, ha meg nem ordít, az a hang csak átlagos, ennyi. Már rég ki kellett volna esnie, és Giorgionak, Andrásnak bent maradni.


Ha bunda, akkor gratulálok a tv2-nek, ha tényleg szavaznak rá, akkor pedig sok hülye él a Földön.

2010. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!