Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meryl Streep antifan oldal....

Meryl Streep antifan oldal. Vélemény?

Figyelt kérdés

Tetszik, vagy nem?

[link]


2010. dec. 3. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok oda érte különösebben, de azért ez bunkóság. Éretlen vagy, ez a véleményem. Majd ha felnősz és el kell érned valamit az életben, akkor majd rájössz, hogy ez milyen gyerekes dolog volt, és majd nevetsz magadon.
2010. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen oldal minek az emberiségnek?:/

Semmi bajom Meryl-lel de azért ez már sok...

2010. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt leszednétek a fejemet, nem én csináltam. De ettől függetlenül szerintem jópofa, pedig nincs bajom Meryl-lel!D De van olyan ismerősöm, aki kiakadt.
2010. dec. 3. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

az oldal készítőjének nincs jobb dolga, mint hogy ilyen oldalakat készítsen?

És mégis mit vétett neki ez a 16 Oscarra jelölt színésznő, aki olyan filmekben nyújtott elképesztő alakításokat mint az Órák, a Kramer kontra Kramer vagy a Kétely?

Bár ő ilyen filmeket biztos nem néz meg, mert nem fogná fel, addig már nem ér el a szellemi szint...

szánalmas, de nem csak az oldal, hanem annak készítője is...

2010. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal már legalább egy éve létezik. Úgy tűnik, sokan félreértitek, valahogy túl drámázzátok. Szerintem nem is annyira Meryl-t gúnyolja, hanem a túlzott sztárkultuszt. Ne haragudjatok meg de szerintem nagyon szellemes. Nekem tetszik.
2010. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedvelem Merylt, de semmi bajom nincs azzal, hogy más nem szereti. Antifan oldalak meg mindig is voltak, és lesznek. Bizony ezen jókat nevettem!
2010. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csodálatos,nagy tehetségű színésznő,nagyon szeretem.Amiben ő játszik,csakis jó film lehet,nem adja a nevét gagyi vackokhoz,kb.,mint Tom Hanks,tőle sem tudnék rossz alakítást mondani.Szerintem az emberek többsége szereti Meryl Streepet,nem egy megosztó ízlésű színésznő,szóval nem hiszem h nagy a látogatottsága az oldalnak,inkább csak kíváncsiságból nézik meg az emberek.
2010. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul,most h így megnéztem,borzasztóan primitív szerkesztésű és küllemű oldal,gyökér poénokkal.Ha már a készítő megcsinál egy ilyen weblapot,legalább adna a külcsínre(meg a belbecsre is)...
2010. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerkesztésileg nem egy nagy, valóban nem profi munka, de azért jó poénok is vannak benne! Főleg a Jelentkezz a fan clubba volt vicces!DDDD És sok igazság van benne. Meryl egyébként ki fogja heverni - hogy nem mindenkinek tetszik az ő nagy személye!
2010. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Te köcs*g, irigykedsz rá? Bunkók.. -.-
2012. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!