Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tolvai Reni hosszú haja igazi...

Tolvai Reni hosszú haja igazi volt vagy paróka? Ha igazi volt hogy nőtt meg ilyen hamar.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hajhosszabbítás!
2010. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jujj be sokat segítettél.
2010. dec. 1. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van valami trükk benne, mert nem árulta el amikor kérdezték, azt mondta majd adáson kívül megmondja. Szerintem is póthaj volt benne.. Ennyi idő alatt képtelenség, hogy így megnőjön. Ha mégis, akkor nagyon szerencsés géneket örökölt. :))
2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok, miért nem segítettem?Nem paróka, hanem hajhosszabbítás.Ez kettő és külön fogalom felénk!Ugyan is havonta 1 cm-t nő a haj, tehát egy hét alatt lehetetlen, hogy ennyire megnőjön!

Vagy a másik lehetséges válasz, hogy eredeti hajat ültettek be neki a fejbőrébe, de szerintem nem, mert azt sem 1 hét alatt csinálják!


Remélem, most már segítettem

2010. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Még mindig első vagyok, tudod a google az én barátom, csak utána kellett volna nézned, de jó fej vagyok, mert segíteni akarok neked és bemásolom!



Tolvai Renáta (19) például hosszú szőke hajzuhataggal lép majd színpadra.


A nagyváradi lányt tegnap elkísértük a Zsidró-szalonba, ahol 200 tincscsel hosszabbították meg a haját.

2010. dec. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tényleg nem hallottál még hajhosszabbításról? Nem ő az első Megasztáros, akinek a verseny alatt hosszabbították a haját. Tóth Vera is úgy egy éve hosszabbíttatta meg, mikor Keleti Györgyivel összebarátkozott.
2010. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

NEM :D

A megasztárt a 4 től nézem. Fiúként nem igen vagyok jártas a hajas témákban.

Én nem törődöm különösen a hajammal, legyen ápolt, tiszta és rövid oszt kalap kabát.

2010. dec. 1. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Műhajat ragasztottak a fodrászok az igazi rövid hajhoz! manapság mindent lehet xD
2010. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tegnap 16:22 vagyok. Na, így már értem, hogy miért nem értetted. De most már ennyivel okosabb lettél:D
2010. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!