Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem és az ismerőseimnek...

Csak nekem és az ismerőseimnek tűnik úgy, hogy Tóth Lüszi egy kicsit beszédhibás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak beszédhibás, szerintem más bajok is vannak nála...
2009. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2009. jan. 16. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
egyetértek az első hozzászólóval XD
2009. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nigga'
2009. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
van benne valami, hogy beszédhibás:D de amikor beszél nem ez az egyetlen gond vele, össze-vissza minden hülyeséget mond... találkoztam többször is élőben ezzel a csajjal, hát nagyon el van szállva magától :S
2009. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
szerintem is elvan magától szállva :S de ez az ő baja ...
2009. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Egy kis majom! Állandóan produkálta magát, meg kicsit furi volt, hogy ő aztán mindenkivel jóban van - csak hogy közben a kamera őt is mutassa! Szánalmas, de az anyja is! Szegénynek milyen gyerekkora lehetett??
2009. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen,csak neked tűnik úgy. Lüszi magasan kritizálói felett áll,tehetsége és szépsége miatt sok irigye van,de onnan ahol ő van észre sem veszi a sok rosszindulatú senkiket.
2013. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!