Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a leg"butább" sztár és...

Ki a leg"butább" sztár és miért? És ki a leg"okosabb" és miért?

Figyelt kérdés
saját véleményt kérnék :)
2009. jan. 16. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a 2 legbutább kiszel tünde,és fekete pákó,bár a karda bea is ide sorolható,+győzike

okos?háát....olyat nem nagyon tudok most,atttól függ mi számít okosságnak

2009. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Kelemen Anna a legbutabb, es Vago Istvant tartom a legokosabbnak.
2009. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Kelemen Anna nem buta,ezt számos interjújában bizonyította,az egy szerep amit ő játszik..szerintem is Karda Bea a legbutább na és Győzike,a legokosabb-> nehéz.. Erős Antónia szerintem elég intelligens..
2009. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Paris Hilton, Bill Gates.
2009. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Kiszel Tünde a legbutább,Vágó István a legokosabb sztem

A pákó amúgy Eltére járt szal nem lehet olyan hülye, azért mert beszédhibás azé még lehet okos, ja és azt se felejtsük el hogy másik kultúrából jött...

2009. jan. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Aki képes "sztár"-nak beállítani magát,az már mind ostoba...
2009. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
90%

Karda Beától ostobábbat nehezen lehetne találni, (talán a Kiszel Tünde.)

Okos? Szerintem a Friderikusz Sándor. Lehet, hogy a modora nem a legkellemesebb, de ésszel el van látva rendesen. A Frei Tamást is az okos kategóriába sorolnám.

2009. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, okos "sztárokat" nehezebb találni! Én is okosnak tartom Fridit, Freit, Havast és Kelemen Annát is. Ettől függetlenül hülye, hogy ennyire hülyének tetteti magát!

Aki még sztem roppant ostoba és neveletlen: Gáspár Laci!

2009. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Eszembe jutott még egy iszonyatosan ostoba ember: Rubint Réka. Csodálom, hogy engedik képernyőre, amikor azt sem tudja, hogyan kell egy nyelvtanilag helyes mondatot összerakni!
2009. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Akit itt felsoroltatok én mind mind okosnak tartom. Mekkora tehetség kell, hogy ilyen iszonyú hülye emberek ilyen szinten éljenek mint ők?A hülyeségükből élnek, méghozzá nagyon is jól. Szerintem effektive szellemileg legalsó szinten Kiszel T van és azok a csajok, akik a tv2 meg a retekklubb reggeli műsorait vezetik, intelligensnek tartom Havast, Azurák Csabát,Friderikuszt és még néhányukat...
2009. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!