Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szokta valaki nézni a Jersey...

Szokta valaki nézni a Jersey Shore-t az Mtv-n?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk????
2010. nov. 24. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni... Vinnie jófej, rendes gyerek őt kedvelem.A helyzet vicces, néha kicsit paraszt, de sztem p viszi a műsort a hátán:)Pauly is vicces, de ő nekem eléggé szürke ebben a mezőnyben, Ronnie meg hátnemtudom vele sincs baj sztem. A csajok közül snookie aranyos, csak tulzottan buta szegény, jwoww sztem tulnagyképű, sammie szép de nagyon sokszor sértődik angelina meg paraszt:D:DD Maga a műsor amugy eléggé lényegtelen, de egy órácskát lehet nevetgélni rajta
2010. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Angelinát én se birom,mondjuk egy kicsit sajnáltam,mikor elment.Csajok közül nekem Sammy a kedvencem.Fiuk közül Vinny.Mike-ot nem szeretem,mert bunkó!!!
2010. nov. 24. 11:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam nézni, jókat röhögök, főleg amikor csajbunyó van.:) Mike nagy arc, engem az sem zavar, hogy bunkó.Igazából a Ronnie-Sam párossal van gondom, unalmasak, idegesítőek, pedig Ronnie tök jó fej volt a 2.évad elején.:)

Angelinát én nem is számítom a szereplők közé.

2010. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Angelina mindig bekavar!!!Mindig miatta van balhé...

Én is szeretem mikor csajbunyó van:)Snookie jól megverte Angelinát!

2010. nov. 24. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
óóó én imádoom..egyteértek az elöttem szolokkal a csjabunyokon szoktam röhögni :) és nekem nincs kedvencem mindenkit bírok kivéve Angelinát :)
2010. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Hááát nem akarok senkit megbánatni ,de elég gáz :S Csupa buta , senkiházi , szoliribanc lányok , izomagyú srácok. Vagy részegen buliznak , vagy verekednek. Számomra évezhetetlen műsor.
2010. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: Akkor mi a sz*rért nézed??? Mert, ha nem nézed, akkor honnan tudod, hogy kik vannak benne?


Amúgy meg aki kellő intelligenciával rendelkezik, annak ez a műsor nem példát mutat, hanem 40 perc kikapcsolódást, röhögést biztosít. Mert lehet, hogy egy 10 éves azt mondja, hogy "hűűűű de f*sza, hogy ezek minden este mással fekszenek le" és ő is így akar élni, de azért egy 16-20 éves szerintem különbséget tud tenni a valóság SHOW és a valóság között! Én 20 éves vagyok. Megnéztem az 1-2 évadot. Jókat röhögtem rajtuk -mivel ennek a műsornak ez a célja-, de nem az a vágyam, hogy én is olyan legyek, mint a műsor szereplői-akiket Mike egy HELLO és egy feles után az ágyba vagy a wc-be visz ki.


Viszont a magyarok tanulhatnának egy kis lazaságot tőlük, mert mi meg túlságosan is mereven élünk!


Jó kis műsor ez, ha az emberek felfogják, hogy ez is a show business része! És a nézettsége is igazolja, hogy igenis ez a fajta szórakozás IS(!) kell az embernek, amikor mások problémáim, örömein, csajozásain, pasizásain lehet röhögni!


És hogy ha valakinek nem tetszik, meg, mert nem tudja értelmezni az egészet, az minek nézi? Aki csak azt szűri le, hogy rossz példa. Szerintem a hozzátartozók, barátok sokkal rosszabb hatással vannak a fiatalokra, mint egy ilyen műsor. DE! ez csak az én véleményem!

2010. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom elfogadni a válaszodat, de tiszteletben tartom a véleményedet.
2010. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elfogadni a tiédet! :D De tiszteletben tartom.
2010. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
21:26 válaszolónak: Abszolút egyetértek a válaszoddal,szerintem is jókat lehet röhögni a műsoron és akinek nem tetszik az ne nézze:P De mindenkinek igazat adok,mivel mindenkinek más az ízlése...Köszi a válaszokat:):):)
2010. dec. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!