Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik voltak Adam Lambert...

Akik voltak Adam Lambert bécsi koncertjén tegnap, vélemények?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem egy fantasztikus koncertnek lehettünk tanúi! Adam és a banda nagyon rendesek voltak, és csodálatosak élőben! És az a hang...*-*
2010. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejthetetlen élmény volt. Gyönyörűen énekelt és nagyon helyes volt. Kis hely volt, nagyon intim volt az egész. Adam nagyon emberi volt, de ugyanakkor fantasztikus előadó is. Nagyon megérte elmenni.
2010. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok! Egy kicsit kiegészíteném a válaszom!

Adamet eddig is imádtam és nem gondoltam hogy ennél jobban is fogom! De 22-e óta sikerült annál is jobban megszeretnem! Különösen tetszett hogy egész koncert alatt mosolygott igazán látszik rajta hogy szereti a rajongóit és azt is amit csinál! Akárki akármiért is utálja vagy ítéli el őt, azt biztosan nem mondhatja hogy nem tud énekelni vagy hogy nagyképű!

2010. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!