Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Morning show.

2010. nov. 12. 12:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
az emberi ostobaság határtalan... örülök, hogy nem ez a primitív nő az én anyám.. Boldog karácsonyt, egy 3millás autó helyett kapsz egy roncsot kisfiam! és még azt várja, hogy este majd együtt megnézik a híradóban és együtt örülnek!
2010. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez a nő valami elképesztő idióta (volt).

Ha ilyen jól áll anyagilag (amit kétlek, mert roppant igénytelenül nézett ki az asszonyság) akkor miért nem ajánlotta fel jótékony célra? Nem egy 2 Ft-os kocsiról (volt) szó...

2010. nov. 12. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:

hallgattam én is reggel az adást de a videót még nem láttam megnézném ki volt az a nő aki nem fogadta el a kocsit jó hülye lehetett

Ha annyira nem kell neki a pénz adja el a kocsit és ossza szét a pénzt a szegényeknek

60 családnak adhatott volna inkább 50 ezer ft-ot

2010. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

igen, egyetértek. De hát eleve le akarta dobni (még jópár másik ostoba emberrel egyetemben).

Szerintem az alapötlet jó volt, hogy megpróbálták "jobb belátásra bírni", hogy akkor megkaphatja az autót (ami mondjuk elég igazságtalanság lett volna), de attól, hogy nemet mondott még nem kellett volna ledobni, vagyis egyetlen primitív ember kezébe adni a döntést. Ha nem változtatta meg a véleményét, oké nem az övé a kocsi, ezek után felajánlhatták volna jótékony célra.

Szerintem erre a válaszra nem igazán készültek fel a műsorvezetők sem..

2010. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


Menj a lap aljára, egy dagadt, piros pulóveres nőt keress.

2010. nov. 12. 12:49
 6/11 anonim válasza:
tényleg úgy is néz ki ez a nő... egy ostoba, dagadt, lelkiszegény... nem értem miért okoz valakinek örömet az, ha rombolhat. gondolom nincs más a szánalmas életében...
2010. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2010. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Addig követtem, hogy szavazni kellett mi legyen majd az autóval. Most akkor miért az a csaj döntött? Hogy volt?
2010. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Más kérdéehez már leírtam a véleményem, azt másolom be:


Hát Icunak gratulálok. A másik nőnek meg kicsit sokba került az arcoskodás. Mert nem hiszem, ha a valaki odaad neki 3 millió forintot, hogy azt csinál vele amit akar, akkor egyszerűen felgyújtaná.

Ekkora érték szerintem többet ér egy átlag embernek, mint hogy eljátsza embereknek mekkora jóarc.

2010. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:23


Úgy szavaztak a hallgatók hogy az autót ne dobják le. Egy nő nyerte meg az autót, kapott egy tök ugyan olyat, de nem azt ami fenn lógott. Azok közül kiválaszotttak elötte valakit, aki arra szavazott hogy dobják le. És mondták neki, hogy ha megváltoztatja a döntését, akkor az övé lehet a darun lógó kocsi, amit végül ledobatott.

2010. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!