Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Itt az oldalon kinek tetszik...

Itt az oldalon kinek tetszik Bruce Willis? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Szerintem még mindig irtó jó hapsi, a szemei is gyönyörűek. Bár fiatalabb korában, amíg nem kezdett el őszülni és volt haja is, jobban tetszett, de még így a 60felé is ugyanolyan sármos, mint 20éve.

A filmjeiről meg ne is beszéljünk... :)

Vélemények róla?


2010. nov. 7. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ó, ne mondjátok már, hogy senkinek nem jön be! ;)
2010. nov. 7. 13:45
 2/6 anonim válasza:
Én nagyon imádom. Kiváló színész, minden filmet megnézek amiben ő szerepel,még akkor is ha már láttam.:) Külsőre nem kimondottan az izlésem, de azért nagyon jó pasinak tartom. :)
2010. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2010. nov. 7. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kifejezetten a nagy ő, de nem az az átlagos hollywood-i. és ez tökjó. na meg jól is néz ki ahhoz képest hogy 60 felé közeleg.... :)
2010. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy a korral vált sármosabbá.:)Imádom a filmjeit, fantasztikus színész, remélem még sok-sok filmben láthatom.
2010. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint pasi nem jön be, bár ahogy előttem írták, ahogy telnek az évek, úgy lesz egyre vonzóbb.

Viszont mint színészt, imádom. Ki nem hagynám egyetlen filmjét sem, még a gyengéket is megnézem miatta.

A legkedvesebb filmem vele: Az utolsó cserkész. Abban van akció, dráma, érzelem, humor, minden, ami egy jó filmhez kell, egyik legjobb alakításának tartom.

2010. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!