Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » The Raven Croaks-ból Bandi...

The Raven Croaks-ból Bandi milyen ember?

Figyelt kérdés

okt. 12. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem olyan átlagos. Egy embernek sem láttam még glóriát vagy kecskeszarvakat a feje fölött.


Láttam most sok influ megint jön a kiborulok, mert valaki problematikusan viselkedett alműfajú videókkal. Érdekes módon hónapok óta nem látott influk is felbukkannak ilyenkor. A youtube algoritmus szereti a problematikus és kiborulok rajta alműfajt, ezért tolják ennyien egyszerre.

Most ebből kapnak kattintásokat és nézettséget, itt a karácsony, szóval kell ajándékra.


Szóval ha a zene miatt kérdezed, akkor szerintem mesterségesen fel van fújva az influk által. Persze lehet egyeseknek közülük tényleg nagy gondnak tűnik, de ők személyesen ismerik egymást. Egy átlag követőnek a kiborító és a kiboruló influ is vadidegen.

Számomra vihar a biliben.

Ettől sokkal kegyeletsértőbb alkotások is futnak streaming csatornákon, amikért ráadásul emberek fizetnek vagy éppen ezek az influk is reklámozzák pénzért. Elég csak a netflix gyöngyszem "Monster" antológia sorozatra gondolni, ahol a készítők a seggükből előhúznak egy szcenáriót, majd megfilmesítik és leszarják, hogy a nézők többsége a lázálmukat könyveli el valóságként és a valódi túlélők/áldozatok/rokonok beszámolói le vannak tojva.


Ha az őszinte véleményem érdekel: nekem elegem van már az összesből, mert véleményt mondanak (és nem tényeket közölnek), így bármekkora faxságot összehordhatnak, senki sem tudja leellenőrizni azt.

Igen, vannak emberek, akiknek a viselkedése kiborító. De ilyen az élet. Hol éltek eddig? Az űrben?

Ráadásul hányszor is volt már ilyen felfújt botrány influk körében? Egyedül azokat sikerül tényleg kilőni, akik törvényt szegnek és azt is a rendőrség miatt, nem az influk felháborádása miatt.

Ez a véleménynyilvánítás és mérges követők kombó minden más esetben időpazarlás. A youtube tele probelmatikus influkkal, akik már húszmillió baromságot elkövettek, kegyeletsértőbbet is (Logan Paul) és csak nőtt a feliratkozók száma. A youtube algoritmus imádja ezt, az emberek meg feleslegesen mérgelődnek és elpazarolnak egy csomó időt rá, ami persze a felháborodó influknak megtekintést jelent.


Ja, várj, mégis tudok jó szót Bandira és a többire is kivétel nélkül: energiavámpír.

okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg volt benne potenciál, jó felfogású ember volt és tényleg sok jó dolgot mondott. Az utóbbi időben nagyon elkezdett romlani valahogy az állapota, és ez a "zene" valami botrány volt és elfogadhatatlan. Az én szememben a nullával egyenlővé vállt, és a véleménye akár egyet értek vele akár nem unreleváns lesz. És vele nem CSAK az volt a baj hogy jaj megcsinálta ezt a zenét (rengeteg ember csinál ilyen és ehez hasonló dolgokat) hanem vele az volt a baj hogy előtte milyen ember volt, és hogy ezek ellen milyen szinten kiállt. (természetesen alapból sem lenne elfogadható egy ilyen "zene", de azzal meg hogy ő kifejezetten ez ellen szólalt meg még elviselhetetlenebb lett)
okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember, csak nem gondol egy lépésnél többet előre. Ha kettővel előrébb gondolkodna, akkor észrevenné, hogy az első miatt a következő dolog egy pofon lesz.
okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit az az érzésem el üldőzik mint Iron Channelt
okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!