Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zámbó Jimmy körül miért volt...

Zámbó Jimmy körül miért volt mindig is egy nyomasztó atmoszféra?

Figyelt kérdés
Személyesen nem ismertem a művészurat, viszont 9 éves voltam amikor lelőtte magát és ahogy telik az idő realizálom, hogy amúgy a csávó számomra a nyomasztó szó definíciója volt mindig is. Azt kihangsúlyozom, hogy nem csak a zenéjéről beszélek, hanem az egész megjelenéséről. De amúgy ja, a zenéi is valamiért nyugtalanítóak számomra. Más is érez így?

szept. 15. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egy szép ember, mégis tele volt jó nőkkel, persze a pénze miatt. Mellette full műmájer volt, aki a rendőr ismerőseivel meg pisztollyal verte magát. Bár lehet sokat bántották és emiatt kompenzált.
szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

A zenéjében mi a nyugtalanító? Romantikus számok, sokszor “se veled - se nélküled” tartalommal, és meghitt hangzásvilággal.


Az élete sem feltétlenül volt nyugtalanító, legfeljebb kicsapongó! Bár szerette a családját, feleségét is, de mellette mégis egy szoknyavadász volt, falta a nőket. Kissé pökhendi volt, baráti társaságában is úgy viselkedett, mint ha az egész világ körülötte forogna. A dalaiban mindig bocsánatot kért, a valóságban viszont soha, és magánéletében a köszönés sem volt az erőssége.


Nálunk legtöbbször Ő szólt itthon, leginkább az Ő zenéin nőttem fel. Én 13 éves voltam a halálakor, de életének apróbb részletei csak az utóbbi néhány évben kezdtek kirajzolódni körülöttem.

tegnap 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!