Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Spanyol színekben kellett...

Spanyol színekben kellett volna Marton Vivianának indulni?

Figyelt kérdés
A spanyolok nem örülnek, hogy magyar színekben indult. Mivel ott született, tanult, sportoló is ott lett. Ti hogy gondoljátok?

#Viviana
aug. 16. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Valahol olvastam, hogy nincs spanyol állampolgárságuk, hanem magyar. Gondolom ezért kézenfekvő volt, hogy magyar színekben indultak. Hogy hol élnek, az egy másik dolog.
aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az edzője is spanyol. Ottaniakkal edzett, készült. Azt olvastam nagyon ki vannak rá akadva. Meg nem értik az egészet.
aug. 16. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Úgy gondolom én is, ahogyan Te, Kérdező. Kissé olyan, mintha szándékosan kavarná az állóvizet ezzel az egésszel.
aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Na igen, de ha magyar állampolgár, tök mindegy hol edz, és kikkel, mindegy milyen nemzetiségű az edzője, csak magyar színekben indulhat.
aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ja és még az is mindegy lenne, ha egyáltalán nem beszélne magyarul, csak spanyolul. Az hivatalos állampolgárság számít.
aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%

Honnan szeditek ezt a hülyeseget hogy az allampolgarsag a meghatarozo?? Indulhatott volna spanyol szinekben, ha akart volna..de nem akart. En nem vonom ketsegbe a szülők hazafisagat, de van itt egy sztem szamukra ettol joval fontosabb dolog... Money, money, money.. Magyarorszag jocskan többet fizet a győztes sportoloknak, mint a spanyolok. Tovabba a jelenlegi magyar egyesuletuk sokmindent fizet a lanyoknak, sportot, tanulmanyaikat, plusz javadalmazas meg ezen felul. A spanyol egyesulet joval szerenyebben fizetne őket. A csaladot meg nyilvan nem ejtettek a fejere es inkabb ezt valasztottak.

En amugy pont azt olvastam hogy a spanyol közvelemeny nincs igazan megbotrankozva, sőt volt aki azt mondta hogy a hazajukra nezve szegyen, hogy Mo. ennyivel jobb felteteleket biztosit az elsportoloinak.

aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Itthon több pénzt kap az arany után, ennyi a történet.
aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!