Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pusztai Liza és Milák Kristóf...

Pusztai Liza és Milák Kristóf összeillő pár lennének?

Figyelt kérdés

aug. 3. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem, mert Pusztai hiába volt borzalmas ma, azért szokott edzeni, keményen dolgozik (bár valószínűleg nincs minden rendben nála fejben, azért ez a durva smink is). Milák biztos nem tudná elviselni, hogy otthon ül, míg a párja rengeteget edz.
aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Liza nagyon nagyon jó és szèp nő, és erre ő rá is tesz egy lapáttal, ahogy írta az előző is.

Ezért én hozzá egy jobb kiálású, férfiasabb, határozottabb, más tipusú férfit tudnék elképzelni.

Nincs baj a Milákkal sem, de Liza mellé mást tudnék elképzelni.

Egyébként meg szerintem Liza már egy picit többet foglalkozik a külselyével mint a sporttal, és ez most megis látszott a mostani szereplésén.

aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Liza nagyon nagyon jó és szèp nő,


Most kerestem rá 😂

Ezt komolyan mondod?

Nagyon csúnya lófejű

aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3.

Ez nézőpont kérdése.

Az ő arcformájának valóban van egy jellegzetessége, kicsit hosszúkás, de ez sokaknak bejön.

Van akinek plussz 100 kilós nők jönnek be.

Mindenkinek más, ezért működik jól a világ.

Azért az, hogy csúnya, az túlzás.

Sokan hálát adnának az Istennek, ha ilyen barátnőjuk lehetne, mert azért az alakja se piskota, és az összképet kell nézni.

aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akinek a 100 kilós nők jönnek be az egy beteg állat
aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5.

Lehet. Pedig van itt egy fiatalember a gyakorin aki néha kiírja a kérdését, ő úgy keresi a nőt, hogy 150-200 kiló között, mert az a vonzó neki.

aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint meg Milák jobb pasi, mint amilyen csaj Liza. De nem is ez számít. Szerintem mentalitásban nem illenének össze.
aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Milák nem meleg?

Elég homi vibe-Ja van

aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.

Na ez egy érdekes kérdés egyébként.

Nekem is feltünt, hogy néha furcsán viselkedik, es soha nem hallotunk még a barátnőjéről.

Ilyen ismert sportolóknak szinte mindegyiknek ismerni lehet a párját.

Róla még ezen a téren nem hallottunk soha semmit. Ezek a sztárok nehezen tudják titokba tartani a kapcsolatukat.

Ez mindenképp érdekes.

aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel azzal akar haknizni hogy őt nem érdekli a szereplés és mennyire privát, így az még érthető is lenne hogy nem beszél erről

Az is nevetséges hogy egyértelműen csak bizonygatni akarja hogy ô mennyire különc


De ahogy beszél ahogy mozog

Nekem sokszor melegnek tűnik

aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!