Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az aki még utálja rajtam...

Ki az aki még utálja rajtam kívül Eminemet?

Figyelt kérdés

Eminemet sosem tudtam megszeretni. Mindig egy ilyen wannabe fehércigány, white trash proli arcnak éreztem. Előadásmódja, flowja is egy nagy szar, nem tud sose olyat hozni nekem mint egy fekete az ő saját műfajukban...


Viszont itthon is nagyon sokan szeretik.


Más is érez ellenszenvet vagy csak rajongói léteznek itthon?



júl. 22. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen semlegesen tekintek rá, ahogy rengeteg előadóra, sztárra, celebre.

Még hogy foglalkozzak bárkinek is az utálatával...

júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van.
júl. 22. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként nekem az összes rap szám ugyan olyan, az én szeretett metál és rock zenéim meg másoknak csak ricsaj. Ettől lesz szép a világ.
júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló voltál ismét?

Én elismerek minden műfajt, és ha jó a zene, jöhet bármi.

júl. 22. 22:25
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezzel egyedül vagy
júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:'(
júl. 22. 23:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rapperként kiváló, de emberileg egy narkós, qrvázó hülyegyerek. Tipikus példája annak, hogy a tehetség önmagában kevés, ahhoz, hogy valaki jó ember legyen. Abból viszont van neki bőven, a 220 millió eladott lemez önmagáért beszél...
júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Ilyet sem pipáltam még, hogy valaki utálja Emimemet. Szerintem csak irigykedsz. Kezdjük ott, hogy a világ leggyorsabban rappelő embere, szóval szarnak nem lehet nevezni. Egy magyarnak nagyon nehéz értelmezni a dalszövegeit, ez nem vitás, ugyanakkor nagyon sok száma olyan jó ritmikájú, hangzású, hogy engem mindig boldoggá tesz akármi van. Otthagyta a cigit, drogot, ebben jeleskedik, a magánéletéről nem tudok sokat, de szerintem nem ilyen botrányos alak
júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

#7 Ezt gondold át újra... Szerintem meg jó példakép, botlásaim meg mindenkinek vannak.


Olvasd el ezt a posztot:

[link]

júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem szeretem a rap-et, de, amit ő csinál, az valami elképesztő. Olyan gyorsan rap-el, hogy az felfoghatatlan.
júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!