Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy zenésznek kötelező koncertezni, vagy lehet népszerű koncertek nélkül is?

Tudnátok mondani nekem olyan rappert pl magyarországról akik nem léptek fel soha de ismertek? Én max a weszélyes elemeket tudnám ide sorolni.



júl. 21. 08:43
A kérdező szavazást indított:
Nem kötelező fellépni
Fel kell lépni
6 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Na ezt pont rosszul tudom mert ők léptek mar fel viszont eleg kevesszer.
júl. 21. 08:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár magyart nem nagyon tudok, de ott van pl davie504 (youtube), az első fellépése előtt eléggé befutott, legalábbis 13 millió feliratkozó szerintem nem kevés, szóval így is lehet.
júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De lehet valaki rapper anelkul h fellepne?
júl. 21. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, saját maga szórakoztatására azt csinál az ember, amit akar.
júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is az h sajatmaga szorakoztatasara hanem ugy h ki is pakolja azert a zeneit, hallgatjak stb
júl. 21. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, aztán majd kiderül.
júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy általam nagyon kedvelt rapper, Ka azért nem lép fel mert a zenéje nem abba a közegbe való. Sokkal inkább olyan zenét csinál amit otthon, leülve, elgondolkodva hallgat az ember, nem közösségben, pláne nem egy koncerten csápolva. Természetesen ez semmit nem von le a művészi értékéből. Vannak milliós hallgatottságú számai, de azért messze van a mainstream népszerűségtől. Underground körökben igen elismert.


[link]

júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!